آئودی Q8 جدید با طراحی انقلابی ؛ روح اسپرت را تداعی می سازد

آئودی Q8 جدید با طراحی انقلابی در قالب یک طرح گرافیکی اولیه (تیزر تصویری) معرفی شد و احتمالا زمان اقدام برای خرید این خودرو بسیار کوتاه و محدود خواهد بود. 5 تیزر برای نمایش در بازه زمانی 21 مه تا 5 ژوئن برنامه ریزی شده است. طبق روال طبیعی برند های لاکچری ، بینندگانی که این طراحی بی نظیر را در “نگاه اول” ببینند، به قدری هیجان زده می شوند که پاداش صبر خود را در برابر محصولات SUV آئودی در تمام عمر میگیرند. “

آئودی Q8 جدید با طراحی انقلابی ؛ روح اسپرت در کالبد یک شاسی بلند

آئودی کیفیت محصولات خود را اینگونه به تصویر می کشد که: “ساندرا و کونتین، یک زن و شوهر شناخته شده، قدرتمند و عجیب و غریب از Golden State هستند که همیشه آئودی سوار بوده اند. حرفه ای های موفق، با سبک خاص، و یک حلقه نزدیک از دوستان صمیمی که لذت زندگی خود را با محصولات آئودی تکمیل کرده اند “.

آئودی Q8 جدید با طراحی انقلابی ؛ روح اسپرت در کالبد یک شاسی بلند آئودی Q8 جدید با طراحی انقلابی ؛ روح اسپرت در کالبد یک شاسی بلند

اما باید یادمان باشد که در یک ثانیه همه چیز قابل تغییر است. اطلاعاتی از مجموعه محصولات آئودی در یوتیوب قرار گرفته است و همچنین از طریق وب سایت Audi نیز قابل دسترسی خواهد بود.

طراحی این خودرو چگونه خواهد بود؟

حال بیایید به بررسی خود این مدل جدید بپردازیم، ما از عکس های لو رفته (جاسوسی) متوجه شدیم که طراحی این خودرو با مدل 2017Q8 Concept  و بعد از آن با Q8 Sport Concept فاصله چندانی نخواهد داشت.

از آپشن های داخل خودرو، میتوان به سیستم dual-touchscreen صفحه نمایش آن اشاره کرد که ما آن را قبلا در آخرین مدل های A8، A7 و A6 دیده ایم.

آئودی Q8 جدید با طراحی انقلابی ؛ روح اسپرت در کالبد یک شاسی بلند آئودی Q8 جدید با طراحی انقلابی ؛ روح اسپرت در کالبد یک شاسی بلند

در زیر پوسته Q8 یک سیستم هدایت روی  پلت فرم MLB فولکس واگن برای جلو و یک موتور طولی برای کل چرخ ها بکار رفته است. این سیستم جدیدا در خودروهای شاسی بلند مانند Q7، Lamborghini Urus، Bentley Bentayga، Porsche Cayenne و Volkswagen Touareg به کار گرفته شده است.

در انتها انتظار داریم پیشرانه های V6 و V8 مجهز به توربو شارژ نیز برای تامین نیروی کافی SUV اسپرت آئودی در نظر گرفته شود.

منبع : caradvice.com.au

در پایان می توانید تیزری از این شاسی بلند جدید را مشاهده نمایید

 

مطالب مرتبط :

اعلام زمان رونمایی رسمی از آئودی E-Tron الکتریکی