آزمایش مرسدس بنز EQA کانسپت

به تازگی آزمایش مرسدس بنز EQA کانسپت در منطقه Sicily ایتالیا انجام شد. این خبر نشان از عزم مرسدس جهت افزایش مدل های الکتریکی در سال های آتی دارد. این مدل در کنار شاسی بلند الکتریکی EQC در حال توسعه است.

آزمایش مرسدس بنز EQA کانسپت در منطقه Sicily ایتالیا انجام شد.

در چند سال آینده، مرسدس بنز عرضه اولین خودروی تمام الکتریکی C-segment خود را آغاز خواهد کرد. پیش از این در سال گذشته EQA مفهومی معرفی شد و در حال حاضر در حال توسعه است و به منظور تبلیغ آن، برند آلمانی تمام عملکردهای این نسخه را در دهکده ای در ییلاقات سیسیل مورد آزمایش قرار داده است.

آزمایش مرسدس بنز EQA کانسپت در منطقه Sicily ایتالیا انجام شد.

بر خلاف بسیاری از خودروهای مفهومی، EQA در واقع به حرکت در آمد و این طراحی آینده در خط ساحلی ناهموار و معماری کلاسیک سراسر جزیره ایسلند خودنمایی کرد. حتی اگر طرفدار خودروهای الکتریکی نباشید، بسیار دشوار است که بتوانید طراحی بیرونی جذاب این concept کمپانی مرسدس را انکار کنید. باید بدانید که این طراحی برای جذب مشتریان بیش از اندازه کافی است!

مشخصات احتمالی هاچ بک برقی مرسدس

مرسدس بنز هنوز مشخصات خاصی را برای مدل تولیدی اعلام نکرده است، اما این خودرو مفهومی دارای بیش از 270 اسب بخار قدرت بوده و با یک سیستم ثابت انتقال قدرت به تمام چرخ ها و یک باتری 60 کیلووات ساعت برای طی حدود 248 مایل (400 کیلومتر) عرضه می شود.

آزمایش مرسدس بنز EQA کانسپت در منطقه Sicily ایتالیا انجام شد.آزمایش مرسدس بنز EQA کانسپت در منطقه Sicily ایتالیا انجام شد.

ماه گذشته مرسدس دیدار با امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه را برگزار کرد و تأیید کرد که EQA در کارخانه خود در Hambach فرانسه ساخته خواهد شد. EQA دومین خودرویی است که تحت برچسب EQ تولید می شود و به دنبال قدم های بعدی برای تولید کراس اوور الکتریکی EQC است.

آزمایش مرسدس بنز EQA کانسپت در منطقه Sicily ایتالیا انجام شد.

لازم به ذکر است تا سال 2022، بیش از هشت وسیله نقلیه دیگر به خانواده EQ افزوده خواهد شد، از جمله مدل های هوشمند و SUV های بزرگ!

منبع : Carscoops.com

 

مطالب مرتبط :

مرسدس بنز به زودی از GLE جدید رونمایی میکند