آغاز عرضه سایپا کوییک

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از آغاز عرضه سایپا کوییک خبر داد و گفت : با برنامه‌ ریزی‌ های انجام شده و اخذ مجوزهای لازم عرضه خودروی کوئیک از امروز 15 اسفند ماه آغاز می‌شود.

محسن جهرودی در مراسم آغاز عرضه خودروی کوئیک اظهار کرد: امروز 100 دستگاه از این خودرو تحویل مشتریان می‌شود و در آینده نیز به موازات تولید، عرضه این خودرو ادامه خواهد داشت.

آغاز عرضه سایپا کوییک ، هاچ بک جدید ایرانی از امروز 15 اسفند 96 - خودرو ویترین

وی درباره قیمت عرضه خودروی کوییک اظهار کرد: این خودرو تازه وارد سبد محصولات شده بنابراین هنوز نمی‌توان قیمت نهایی و دقیق آن را اعلام کرد. با این حال کسانی که این خودرو را پیش خرید کرده‌اند، با همان قیمت‌های قبلی خودرو به آن‌ها تحویل داده خواهد شد.

او ادامه داد: تاکنون 4000 دستگاه خودروی کوییک پیش فروش شده و تا پایان سال جاری پیش‌فروش جدیدی نخواهیم داشت تا تعهدات قبلی تحویل داده شود. با این حال سال آینده این خودرو مجددا پیش فروش خواهد شد.

آغاز عرضه سایپا کوییک ، هاچ بک جدید ایرانی از امروز 15 اسفند 96 - خودرو ویترینآغاز عرضه سایپا کوییک ، هاچ بک جدید ایرانی از امروز 15 اسفند 96 - خودرو ویترین

استانداردهای 85 گانه و زمان خروج پراید از خط تولید

مدیر عامل سایپا در پاسخ به اینکه آیا دو خودروی ساینا و کوییک، استانداردهای 85 گانه جدید را پاس خواهند کرد، اظهار کرد: چهار مورد از استانداردهای 85 گانه مربوط به خودروهای سنگین است، بنابراین خودروهای سبک باید 81 استاندارد را پاس کنند که دو خودروی ساینا و کوئیک تمام استانداردها را پاس می‌کنند.

آغاز عرضه سایپا کوییک ، هاچ بک جدید ایرانی از امروز 15 اسفند 96 - خودرو ویترین

آقای جهرودی درباره زمان از رده خارج کردن پراید اظهار داشت: پراید باید از سبد محصولات حذف شود و این موضوع در برنامه ما قرار دارد. در این زمینه امیدواریم با خودروی جدیدی که از یک برند مشهور جهانی به تولید خواهیم رساند، پراید نیز از رده خارج شود.

آغاز عرضه سایپا کوییک ، هاچ بک جدید ایرانی از امروز 15 اسفند 96 - خودرو ویترین

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا درباره وضعیت مذاکره با رنو خاطرنشان کرد: مذاکرات در جریان است. البته ما در داخلی‌ سازی محصول جدید خود تاکید زیادی داریم زیرا معتقدیم که عرضه خودرو در ایران باید به اشتغال‌ زایی برای کارگران ایرانی و نه اروپایی منجر شود.

با آغاز عرضه سایپا کوییک ، پیش بینی می شود تولید و عرضه انبوه این هاچ بک جدید سایپا در ماه های آینده انجام پذیرد.

منبع : Asrekhodro.com

مطالب مرتبط :

تولید آزمایشی سیتروئن C3 جدید در سایت سایپا