اطلاعاتی از تسلا مدل S جدید

به تازگی اطلاعاتی از تسلا مدل S جدید منتشر شده است که هر چند رسمی نبود و از طرف کمپانی تایید نشده اما می تواند جزئیاتی از سدان برقی پرفروش را در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

Tesla در حال برنامه ریزی برای به روز رسانی مدل های S و همچنین مدل X در سه ماهه سوم سال 2019 است، البته برای عملی شدن این موضوع، هنوز راه درازی برای طی کردن در پیش است.

مدل S ، حدود 6 سال است تا به امروز در کنار ماست، اگرچه که طراحی آن کمی قدیمی شده است. تسلا جهت رقابت با برندهای آلمانی در آینده نزدیک، برای راه اندازی خودروهای چهار درب و الکتریکی در حال تلاش است ، زیرا که تسلا واقعا نیاز به تغییر مدل S به یک خودرو نسل جدید دارد.

اطلاعاتی از تسلا مدل S جدید

تصویری که در اینجا می بینید، توسط Emre Husmen طراحی شده است، که در یک نگاه، نمای خارجی آن دارای زوایای آئرودینامیکی ، سقف سرسره مانند، سطوح آیرو، چراغ های جلوی لیزری C شکل ، OLED عقب با  لبه های بسیار تیز می باشد.

اطلاعاتی از تسلا مدل S جدید

همانطور که می بینید، طراحی این خودرو بسیار شلوغ است، گرچه این لزوما به معنای بد نمی باشد. به گفته Husmen، این مدل جدید S نیز با فناوری رانندگی خودران درجه 5 و یک سیستم بکسل هوشمند ارائه می شود که به رانندگان اجازه می دهد تا بین حالت های FWD، RWD و AWD یکی را انتخاب کنند.

اطلاعاتی از تسلا مدل S جدید

بعضی از طرفداران فعلی مدل S، ناخوشایندی خود را بطور واضح اعلام کرده اند و خاطر نشان کرده اند که این طراحی دارای شکل عنکبوتی (کنایه از شلوغ بودن و پیچیدگی طراحی) است. البته که ما طرفدار سقف پانورامای بزرگ آن هستیم و این چیزی است که همه خودروسازان باید در مورد مدل های آینده در نظر بگیرند.

اطلاعاتی از تسلا مدل S جدید

در عین حال، در نمای داخلی شما می توایند چرم بکار رفته را که با کوک های متضاد استفاده شده است را ببینید که در عین حال با یکدیگر در تضاد هستند، همین طور صفحه نمایش 19 اینچی گسترده که بصورت منحنی بر روی داشبورد قرار گرفته است و صفحه نمایش کیلومتر شمار جدید – مجموعه ای از تغییرات اواخر سال 2019 خواهند بود که مدل S و مدل X (با الهام از مدل 3) دریافت خواهند کرد. همینطور یک صفحه نمایش کوچک OLED نیز بر روی فرمان تعبیه شده است.

منبع : Carscoops.com

مطالب مرتبط :

خودروهای خودران تسلا با هم مسابقه می دهند !!!

ون الکتریکی تسلا؛ واقعیت یا ایده؟!

گالری تصاویر