اطلاعاتی از مک لارن Speedtail جدید

پس از بیست سال، تولید رسمی مک لارن F1 پایان یافت و مک لارن در حال آماده سازی جانشین معنوی خود بنام Speedtail می باشد. به تازگی اطلاعاتی از مک لارن Speedtail جدید منتشر شده که البته هنوز مورد تایید کمپانی قرار نگرفته است.

اطلاعاتی از مک لارن Speedtail جدید

این سوپرخودروی ما با F1 در چند مورد متفاوت است، از جمله تولید تنها 106 نمونه از آن و مهمتر از همه، موقعیت رانندگی مرکزی که در داخل کابین قرار گرفته است. به بیان دیگر، مک لارن Speedtail یک خودروی کاملا جدید خواهد بود. و از موتور هیبریدی بهره خواهد برد، اگر چه که مشخصات دقیق آن هنوز مشخص و یا تایید نشده است.

با این حال، احتمالا از یک نسخه ارتقا یافته موتور V8 دابل-توربو 4.0 لیتری مدل 720S استفاده خواهد کرد که همراه با حداقل یک موتور الکتریکی خواهد بود، البته شاید هم یک نسخه دیگر و نزدیک تر به موتور P1 را نیز دریافت کند.

اطلاعاتی از مک لارن Speedtail جدید

شتاب 0 تا 100 کیلومتر این خودرو 2.8 ثانیه بوده و حداکثر سرعت آن نیز از رکورد 391 کیلومتر بر ساعت F1 بیشتر خواهد بود.

طبق چندین تصویر تیزری که منتشر شده، این سوپر خودرو انگلیسی علاوه بر یک موتور هیبریدی، از طراحی بسیار مدرنی بهره خواهد برد و تصویر زیر یکی از عکس هایی است که جاستین اورتیز برای ساخت این خودرو الهام گرفته است.

اطلاعاتی از مک لارن Speedtail جدید اطلاعاتی از مک لارن Speedtail جدید

در نگاه اول به این سوپرخودرو شما زوایای نرم، چراغ های باریک LED عقب که در بین آنها لوگو شرکت قرار گرفته و یک دیفیوزر بسیار جذاب را می توانید ببینید که تا به حال مک لارن در هیچکدام از طراحی های خود آن را بکار نبرده و تنها منحصر به همین مدل است.

به هر حال ما قبل از پایان سال 2018، ساخت ابر خودرو جدید مک لارن را خواهیم دید که چگونه از رویا به واقعیت تبدیل می شود.

منبع : Carscoops.com

مطالب مرتبط :

جانشین مک لارن F1 افسانه ای در حال ساخت است…

سورپرایز مک لارن برای فستیوال گودوود

درگ نفس گیر بین لامبورگینی هوراکان و مک لارن 720