تصاویر رسمی سیتروئن برلینگو 2019

به تازگی در اینترنت و فضای مجازی تصاویر رسمی سیتروئن برلینگو 2019 منتشر شد. سیتروئن تصمیم گرفته است قبل از اینکه این مدل جدید را در نمایشگاه ژنو در معرض دید عموم قرار دهد، آن را در فضای مجازی رونمایی کند.

سیتروئن برلینگو 2019 در واقع نسل جدید مدل مذکور می باشد که آخرین بار در سال 2015 فیس لیفت شده و پس از سال ها حضور در  بازار کلاس مینی ون ها طراحی ظاهری و داخلی و همین طور به لحاظ فنی، تجهیزات و  امکانات رفاهی از رقبای خود عقب افتاده و قطعا نیازمند بازطراحی کامل بوده است.

تصاویر رسمی سیتروئن برلینگو 2019 در اینترنت منتشر شد

طراحی ظاهری برلینگو جدید

همان طور که  نشان می دهد نسل جدید این خودرو فرانسوی طراحی ظاهری آن به طور کامل مورد بازبینی قرار گرفته است و به دیگر ساخته های روز این کمپانی شباهت پیدا کرده است. در نمای جلو طراحی چراغ ها، جلو پنجره و سپرها از سبک جدید طراحی سیتروئن پیروی می کند که قبلا نیز چنین الگویی را در مدل هایی چون C3، C4 Cactus و C5 AirCross دیده بودیم.

در نمای کنار از رینگ های جدید و جذابی استفاده شده است. درب ها نیز همچون سایر مینی ون های بازار کشویی هستند. گلگیرهای چرخ های جلو و عقب حالتی ورم کرده داشته و دو خط نیز به منظور جلوگیری از سادگی بخش کناری خودرو به این بخش اضافه شده است.

 

تصاویر رسمی سیتروئن برلینگو 2019 در اینترنت منتشر شدتصاویر رسمی سیتروئن برلینگو 2019 در اینترنت منتشر شد

در نمای عقب نیز چراغ های باریک عمودی جلب توجه کرده و چراغ سوم باریک افقی نیز در قسمت فوقانی شیشه عقب جاسازی شده است. همچنین سپرها کاملا ساده طراحی شده و در آن حتی از چراغ های مه شکن نیز استفاده نشده است.

تصاویر رسمی سیتروئن برلینگو 2019 در اینترنت منتشر شد

طراحی داخلی خودرو

فرمان این خودرو فرانسوی ساده و در عین حال خوش دست طراحی شده است. نمایشگری نیز در بالای دریچه های تهویه مطبوع باریک قرار گرفته است و اطلاعات مربوط به سیستم صوتی و سامانه ناوبری را در خود جای داده است.

تصاویر رسمی سیتروئن برلینگو 2019 در اینترنت منتشر شد

سه ردیف صندلی در سیتروئن برلینگو 2019 تعبیه شده است. صندلی های ردیف دوم جدا از هم بوده و قابلیت نشستن دو نفر را داراست. با این حساب سیتروئن جدید از ظرفیتی 7 نفره برخوردار است. همچنین سقف پانورامای بزرگ و زیبایی برای ورود نور طبیعی و کافی به فضای کابین برای این مدل جدید در نظر گرفته شده است.

تصاویر رسمی سیتروئن برلینگو 2019 در اینترنت منتشر شدتصاویر رسمی سیتروئن برلینگو 2019 در اینترنت منتشر شد

سخن پایانی

سیتروئن برلینگو 2019 برای رقبای خود در بازار اروپا شمشیر را از رو بسته و از هم اکنون به برندهای فعال در این بخش از بازار هشدار جدی می دهد.

منبع : netcarshow.com

در بخش زیر نیز می توانید تیزر تبلیغاتی معرفی برلینگو جدید است را تماشا کنید که بسیار خلاقانه و جالب ساخته شده است.

مطالب مرتبط :

تولید آزمایشی سیتروئن C3 جدید در سایپا