درز تصاویر شاسی بلند مرسدس بنز ویژن میباخ کانسپت 2018

نمایشگاه خودرو پکن که از سال 1990 هر دو سال یک بار برگزار می گردد در حال حاضر از پر رونق ترین و بزرگترین نمایشگاه های جهان محسوب می شود و شرکت های مختلف خودروسازی جهت نمایش قدرتمند محصولات خود سنگ تمام خواهند گذاشت چرا که بازار خودرو چین بزرگترین بازار خودرو جهان بوده و از رشد قابل توجهی نیز برخوردار است. درز تصاویر شاسی بلند مرسدس بنز ویژن میباخ کانسپت 2018 ، نشان داد این کمپانی آلمانی نیز توجه خاصی به این رویداد بین المللی دارد.

درز تصاویر شاسی بلند مرسدس بنز ویژن میباخ کانسپت 2018

همان طور که انتظار می رفت طبق شایعات جلو پنجره مشبک جسورانه شاسی‌بلند مفهومی ویژن مرسدس میباخ آلتیمیت در واقع مشابه با طراحی میله‌های عمودی موجود در مرسدس میباخ کلاس S و نسخه لیموزین پولمن (Pullman) است. آرایش پنجره دوبخشی نوآورانه خودرو در عقب بسیار جالب به نظر می‌رسد؛ هر چند باید بپذیریم که نمای ظاهری این تغییر در خودروی مفهومی پیشین ویژن مرسدس میباخ بهتر و جذاب‌ تر بود.

درز تصاویر شاسی بلند مرسدس بنز ویژن میباخ کانسپت 2018

در مورد طراحی این شاسی بلند بنز انتقاداتی مطرح است. به طوری که برخی آن را نه یک شاسی بلند بلکه به خاطر سبک طراحی آن، این خودرو را سدانی می دانند که از زمین ارتفاع گرفته است و چنین طراحی در خور محصولات جذاب و خاص مرسدس نیست.

شاسی بلندی مفهومی با پیشرانه ای الکتریکی

خودروی مفهومی جدید مرسدس بنز کاملا الکتریکی است و قدرت آن از چهار موتور تأمین می‌شود که در مجموع قدرت خروجی 738 اسب بخار تولید می‌کنند. با استفاده از یک پکیج باتری 80 کیلووات ساعت که در کف خودرو نصب شده است، خودروی الکتریکی ویژن مرسدس میباخ آلتیمیت می‌تواند مسافتی در حدود 500 کیلومتر طبق چرخه رانندگی نوین اروپا (NEDC) طی کند؛ چنین مسافتی در شرایط واقعی و در مقایسه با محصولات امروزی، فوق‌العاده است.

درز تصاویر شاسی بلند مرسدس بنز ویژن میباخ کانسپت 2018درز تصاویر شاسی بلند مرسدس بنز ویژن میباخ کانسپت 2018

باید منتظر بمانیم تا افتتاحیه نمایشگاه خودروی پکن در چین برگزار شود و خودروی مفهومی، الکتریکی و لوکس ویژن مرسدس میباخ آلتیمیت به عنوان یکی از اولین محصولات رسما در معرض تماشای علاقه‌مندان قرار بگیرد.

منبع : Zoomit.ir

در کلیپ زیر ویدئو رسمی کمپانی بنز در خصوص این شاسی بلند میباخ کانسپت را مشاهده نمایید.

مطالب مرتبط :

معرفی ویژن میباخ 6 کابریولت توسط مرسدس بنز

انتشار تیزر مرسدس بنز A کلاس جدید

مرسدس روی نسخه AMG مدل GLE کار میکند

نخستین خودرو الکتریکی بنز به زودی معرفی می شود

رونمایی از مرسدس GT4 جدید در نمایشگاه دیترویت