تصاویر شاسی بلند جدید نیسان Terra 2019

کمپانی نیسان به تازگی و قبل از رونمایی رسمی از شاسی بلند جدید خود، تصمیم گرفت تصاویر شاسی بلند جدید نیسان Terra 2019 را در فضای مجازی منتشر نماید. این خودرو جدید، نخستین بار در  بازار چین عرضه خواهد شد.

Terra که بر أساس پلتفرم body-on-frame مشترک با پیکاپ (وانت) ناوارا ساخته شده و به عبارتی نسخه شاسی بلند این خودرو باری قلمداد شده و تقریبا جایگزینی معنوی برای نسل قبلی پسفایندر محسوب می شود که أساسا نسخه ای واگن از این وانت محبوب ژاپنی بود.

تصاویر شاسی بلند جدید نیسان Terra 2019

Terra در مقایسه با شاسی بلندهای کنونی نیسان همچون X تریل و پسفایندر، به عنوان یک 4×4 (چهار چرخ محرک) شناخته می شود که بر اساس رویکردی مشابه دیگر کمپانی های مطرح خودروسازی همچون فورد با مدل اورست (Everest) و تویوتا فورچونر (Fortuner) قرار است به زودی معرفی گردد.

ساختار شاسی بلند جدید نیسان

تصاویر شاسی بلند جدید نیسان Terra 2019 اطلاعاتی از طراحی بیرونی خودرو به دست ما می دهد. طراحی بدنه این خودرو در قسمت جلو تقریبا شبیه به مدل ناوارا است اما قسمت پشت آن کاملا منحصر به فرد است. در عین حال، کابین این خودرو از همتای وانت آن گرفته شده که خود دارای ساختار داشبورد استاندارد نیسان است.

تصاویر شاسی بلند جدید نیسان Terra 2019

نیسان اعلام کرده که از هر شش خودروی این برند که در بازارهای جهانی فروخته شده یکی دارای پلتفرم جدید موسوم بهframe-based  و یا محصول تجاری سبک بوده و Terra اولین مدل از بخش خودروهای تجاری سبک است که تحت برنامه کوتاه مدت این برند با هدف افزایش فروش 40 درصدی محصولات تا سال 2020 میلادی عرضه می شود.

اطلاعات بیش تر از نیرومحرکه، تجهیزات و امکانات این خودرو جدید هنوز منتشر نشده است.

تصاویر شاسی بلند جدید نیسان Terra 2019تصاویر شاسی بلند جدید نیسان Terra 2019

نیسان اعلام کرده این اطلاعات را در ماه آوریل منتشر خواهد کرد و انتخاب این ماه شاید به این دلیل باشد که این کمپانی قصد دارد در نمایشگاه نیویورک که در این ماه برگزار خواهد شد یا نمونه ای از این محصول را در معرض دید عموم قرار دهد یا جزئیات بیشتری از Terra 2019 را در حاشیه این رویداد بین المللی منتشر خواهد کرد.

منبع : Khabarkhodro.com

مطالب مرتبط :

ایکس تریل پرفروش ترین شاسی بلند نیسان