اولین تصاویر جاسوسی لینکلن Aviator مدل 2020

اولین تصاویر جاسوسی لینکلن Aviator مدل 2020 توسط عکاسان مخفی دنیای خودرو به بیرون درز کرد.

گمان می رود Aviator ، شاسی بلند جدید برند لینکلن که اخیرا به صورت یک کانسپت در نمایشگاه خودروی نیویورک 2018 معرفی شد، سال آینده به عنوان یک مدل 2020 به فروش برسد. این خودرو که از پلتفرم کاملا جدید D6 فورد بهره می برد پس از فروش دارای ساختار دیفرانسیل عقب خواهد بود. مدل کانسپت این خودرو دارای نیرومحرکه هیبرید V6 تواین توربو بود البته هنوز مشخص نیست که این ویژگی در مدل تولیدی آن نیز ارائه شود یا خیر. گمان می رود Aviator ابتدا با موتور 3.0 لیتری تواین توربو V6 ارائه شده و نسخه هیبرید بعدها برای آن معرفی شود.

اولین تصاویر جاسوسی لینکلن Aviator مدل 2020 در فضای مجازی منتشر شد

متاسفانه نمونه اولیه این خودرو دارای پوشش استتاری کاملی است بنابراین تشخیص جزئیات آن کار سختی است. اما می توان گفت که این خودرو سایزی مشابه مدل کانسپت خود داشته و دماغه آن از جلو پنجره ای بهره می برد که ادعا شده جذاب تر از نسخه به کار رفته در Navigator خواهد بود.

آپشن ها و تجهیزات خودرو

 هر چند اولین تصاویر جاسوسی لینکلن Aviator مدل 2020 اطلاعات دقیقی از فضای داخلی خودرو به ما نمی دهد اما پیش بینی می شود کابین شاسی بلند جدید لینکلن بر لاکچری متمرکز خواهد بود و از صندلی های جلوی قابل تنظیم در 30 جهت با عملکرد ماساژ بهره می برد.

اولین تصاویر جاسوسی لینکلن Aviator مدل 2020 در فضای مجازی منتشر شداولین تصاویر جاسوسی لینکلن Aviator مدل 2020 در فضای مجازی منتشر شد

هم چنین یک نمایشگر سرگرمی مرکزی و نمایشگر تجهیزات دیجیتال 12 اینچی برای این خودرو تعبیه شده که هر دو در مدل تولیدی آن نیز ارائه می شوند. هم چنین گمان می رود مجموعه ای از تجهیزات ایمنی پیشرفته همچون ترمز اضطراری خودکار با شناسایی عابر پیاده، سیستم اطلاعات نقاط کور با هشدار ترافیک عقب، سیستم ثبات در مسیر، دوربین دید پشت و روشنایی نور بالای خودکار برای این خودرو ارائه شود.

گمان می رود أواخر سال جاری اطلاعات بیش تری از لینکلن Aviator مدل 2020 منتشر شود.

منبع: khabarkhodro.com

مطالب مرتبط :

نسخه جدیدی از فورد موستانگ معرفی شد