بررسی کیا ریو سدان 2018 توسط Consumer Reports

بررسی کیا ریو سدان 2018 توسط Consumer Reports ، این مجله اینترنتی را به این نتیجه رساند که این خودرو کوچک در وضعیت خوبی قرار ندارد.

بررسی کیا ریو سدان 2018 توسط Consumer Reports - خودرو ویترین

کیا به طور قابل توجهی ، سدان کوچک Rio و هاچ بک های پنج درب را، در سال 2018 میلادی به روز رسانی کرد.  در مدل پایه LX، این سدان یکی از ارزان ترین اتومبیل ها در بازار است که از 13،900 دلار شروع میشود. با این حال، انتخاب این نسخه به معنای داشتن زندگی بدون چیزهایی است که ما سالها به آن عادت کرده ایم، مثلا، بالابر شیشه پنجره ها !

بررسی کیا ریو سدان 2018 توسط Consumer Reports - خودرو ویترینبررسی کیا ریو سدان 2018 توسط Consumer Reports - خودرو ویترین

بر اساس آمار بدست آمده از گزارش های مصرف کنندگان، شرکت تصمیم گرفت تا مدل ابتدایی را حذف کند و برای تیپ S که حدودا از 16،100 دلار شروع میشود ، برنامه ریزی کند. این نسخه بلوتوث، کنترل کروز و چندین امکانات دیگر را شامل می شود، از جمله سیستم انتقال قدرت اتوماتیک شش سرعته که با موتور چهار سیلندر 1.6 لیتری با 130 اسب بخار ، جفت شده است.

عقب بودن ریو نسبت رقبا در زمینه عملکرد فنی

با توجه به بازبینی های انجام شده، در جعبه دنده / موتور ، عملکرد قابل قبولی دارند ، اما در مقایسه با چیزی مانند فورد فیستا و یا هوندا، سیستم تعلیق و هندلینگ این نسخه جدید، از هیجان فاصله بسیار زیادی دارد. در داخل کابین ، حتی یک مورد که باعث سوپرایز ما شود هم وجود ندارد.

بررسی کیا ریو سدان 2018 توسط Consumer Reports - خودرو ویترین

تلاش های آشکاری توسط سازنده کره ای برای ایجاد یک ساختار بهتر در داخل کابین ریو فیس لیفت بکار برده شده است، کنترل ها برای استفاده بسیار آسان هستند گرچه مواد موجود در داخل کابین بسیار اولیه است، فضای روی صندلی عقب محدود است، اما در حد چیزی که از یک خودرو کوچک انتظار میرود می باشد.

CR (مخفف Consumer Reports) می گوید، چیزی که کاملا مشهود است در مورد RIO، این واقعیت است که با فکر درست، خریداران می توانند یک مدل بزرگتر را برای تقریبا همان قیمت خرید کنند.

منبع : Carscoops.com

مطالب مرتبط :

کیا در حال تست یک GT جدید در اروپا است