مرسدس بنز G63 AMG هزار اسب بخاری در راه است !

به نظر می رسد رویای ساخت مرسدس بنز G63 AMG هزار اسب بخاری در حال تحقق است.

همانطورز که می دانید کمپانی مرسدس بنز ممکن است در اوایل همین هفته جاری، از شاسی بلند G63 AMG مدل 2019 خود رونمایی کند، اما ماه هاست که در انتظاریم تا قهرمان سرعت مدل چهار گوش آجری شکل یعنی نسخه AMG کلاس G را ببینیم.

مرسدس بنز G63 AMG هزار اسب بخاری

البته از آنجایی که دوست داریم به شما در تصور این خودروی استثنایی کمک کنیم، نمونه ای از مدل G63 قدیمی را ارائه می کنیم که به راحتی می تواند این نسخه تازه وارد را شرمگین کند!

مرسدس بنز G63 AMG تقویت می شود

احتمالا تا کنون متوجه شده اید.که ما در مورد یک ماشین تیون شده صحبت می کنیم، که تقریبا توانی دو برابر توان نسخه G63 AMG کارخانه ای دارد.اگر دقیق تر بخواهم بگویم این خودرو در زیر کاپوت خود دارای یک موتور 8 سیلندر تویین توربو است که توانی برابر 1000 اسب بخار و گشتاوری برابر با 760 پوند پا (1000 نیوتن متر) را تولید می کند و توسط شرکت تخصصی و تیونینگ ” GAD موتورز ” اصلاح شده است.

مرسدس بنز G63 AMG هزار اسب بخاریمرسدس بنز G63 AMG هزار اسب بخاری

ویدئوی موجود در پایین صفحه این خودروی کلاس G را در جاده ها نشان می دهد که میتواند با ظاهر عضلانی و صدای مهیب خود قدرتی معادل 1000 اسب بخار را تولید کرده و به حداکثر سرعت 161 مایل در ساعت (260 کیلومتر بر ساعت) دست یابد.

در حالی که به نظر می رسد رقم شتاب این خودرو به انداه توان خروجی موتور 8 سیلندرش نباشد، اما ما باید مشخصات کامیون مانند و ابعاد بزرگ این خودروی کلاس G را نیز در هنگام قضاوت در مورد آن در نظر بگیریم.

مرسدس بنز G63 AMG هزار اسب بخاری

از آنجا که ضبط کننده ویدوئو مربوط به مرسدس بنز G63 AMG هزار اسب بخاری نمی خواست گواهینامه رانندگی خود را از دست بدهد، فیلم صرفا اطلاعات اندک و ناقصی از این شاسی بلند غول پیکر به ما می دهد، بنابراین ممکن است بعضی از طرفداران تصور کنند که G63 تنها در حداکثر خروجی موتور به چنین برد و شتابی دست می یابد.

مرسدس بنز G63 AMG هزار اسب بخاریمرسدس بنز G63 AMG هزار اسب بخاری

با این وجود، روشی که این خودروی آفرود از طریق آن بدین سرعت دست می یابد قابل باور نیست، مخصوصا برای کسانی که کلاس G را می شناسند و قابلیت های آن را می دانند اما قطعا در این نکته که این شاسی بلند اصیل همانند یک گاو مست عمل می کند شکی نیست.

منبع : www.autoevolution.com

می توانید در بخش زیر ویدئوی تست سرعت این هیولای هزار اسب بخاری بنز را ببینید.

مطالب مرتبط:

مرسدس بنز C کلاس 2019