بنتلی کانتیننتال GTC در حال تست در پیست نوربرگ رینگ

بنتلی ، کمپانی انگلیسی سازنده خودروهای لوکس و اسپرت، نسل جدید مدل Continental کوپه را سال گذشته رونمایی کرد و هم اکنون در بازارهای هدف به فروش می رسد. هم اکنون بنتلی کانتیننتال GTC در حال تست در پیست نوربرگ رینگ آلمان بوده و در نتیجه باید خود را برای رونمایی از نسخه کانورتیبل کانتیننتال جدید آماده سازیم.

بنتلی کانتیننتال GTC در حال تست در پیست نوربرگ رینگ آلمان دیده شد

به خاظر شباهت زیاد این خودرو به کانیتننتال GT، بنتلی دلیلی برای استتار کامل این کانورتیبل نداشته است. در عوض، این خودروساز از یک روکش ساده با طرح نامرتب برای پنهان کردن طراحی این خودرو استفاده کرده است. زمانی که به سقف این خودرو نگاه کنید، این دو مدل قابل تشخیص هستند.

طراحان این برند نتوانسته اند سقفی پارچه ای را بسازند که با سقف شیب دار همتای کوپه آن هماهنگ باشد و این امر به ایجاد صندوق عقبی صاف تر منجر شده است. این به روز رسانی تغییری قابل توجه در ظاهر این خودرو اعمال کرده و ظاهری جعبه ای شکل را برای این خودروی کروک ایجاد کرده است.

بنتلی کانتیننتال GTC در حال تست در پیست نوربرگ رینگ آلمان دیده شدبنتلی کانتیننتال GTC در حال تست در پیست نوربرگ رینگ آلمان دیده شد

در حالی که کابین این مدل در حال تست دیده نمی شود، با این حال به نظر می رسد GTC دارای کابینی نسبتا شبیه به همتای کوپه آن باشد. GTدارای کابین باشکوهی با تریم چوبی و روکش چرمی با کیفیت است. کنسول وسط این خودرو دارای نمایشگر سرگرمی 12.3 اینچی جذابی است که در زمان عدم استفاده داخل داشبورد می چرخد.

مشخصات فنی کانتیننتال GTC

نشان 12 روی گلگیر جلوی این خودرو نشان می دهد که این نمونه آزمون از جدیدترین موتور بای توربو 6.0 لیتری W12 بنتلی بهره می برد که قدرت 626 اسب بخار و گشتاور 900 نیوتون متر دارد. یک سیستم هیبریدی متعادل 48 ولتی نیز بهره وری سوخت این موتور را افزایش می دهد.

بنتلی کانتیننتال GTC در حال تست در پیست نوربرگ رینگ آلمان دیده شد

یک گیربکس اتوماتیک دو کلاجه هشت سرعته نیروی موتور را به هر چهار چرخ منتقل می کند. این نیرومحرکه در مدل کوپه این خودرو، شتاب صفر تا صد 3.7 ثانیه را فراهم می سازد اما وزن بیش تر این کانورتیبل به افزایش چند صدم ثانیه ای شتاب خودرو منجر خواهد شد.

گفته می شود بنتلی تصمیم دارد خط تولید نیرومحرکه این خودرو را با افزودن نسخه بای توربو 4.0 لیتری V8 گرفته شده از بنتایگا با قدرت 542 اسب بخار و گشتاور 770 نیوتون متر، توسعه دهد. همچنین یک نیرومحرکه هیبریدی شارژی نیز برای این خودرو در دستور کار قرار دارد.

در هفته های آتی احتمالا خبرهای بیشتر از کانتیننتال GTC خواهیم شنید.

منبع : Khabarkhodro.com

مطالب مرتبط :

دوئل سرعت اشراف زاده انگلیسی و قیصر آلمانی