بی ام و X5 جدید در حال تست

بی ام و X5 جدید در حال تست در جاده ها مشاهده شده است.

نسل فعلی شاسی بلند بزرگ بی ام و با اینکه چند سالی است در بازار حضور فعال دارد ولی همچنان به لحاظ طراحی از جذابیت قابل قبولی برخوردار بوده و بویژه در بخش سواری و دینامیک نیز هنوز توانایی رقابت با رقبای این کلاس را دارد.

همانطور که از تصاویر جاسوسی پیداست کمپانی باواریایی در صدد آزمایش نسل بعدی X5 است و پوشش استتاری سنگین به منظور مخفی نمودن طراحی ظاهری بر روی بدنه آن اعمال شده است.

بی ام و X5 جدید در حال تست و آزمایش جاده ای است

این خودرو جدید قرار است بر روی پلت فرم جدید این شرکت آلمانی با نام CLAR ساخته شود و معماری آن از نوع دیفرانسیل عقب خواهد بود.

در سال های اخیر خودروهای این شرکت که بر روی این پلت فرم ساخته شده است از طراحی به مراتب جذاب تری نسبت به نسل قبل بهره مند شده اند در این خصوص می توان به نسل جدید X3 مدل 2018 اشاره کرد. از این رو می توان پیش بینی کرد X5 جدید نیز ادامه دهنده این روند باشد و از طراحی گیرایی برخوردار گردد.

جزئیات نسل جدید X5

بی ام و X5 جدید در حال تست و آزمایش جاده ای استبی ام و X5 جدید در حال تست و آزمایش جاده ای استهر چند استتار سنگینی بر روی خودرو وجود دارد اما این بار میزان پوشش مدل در حال تست کمتر شده و همین امر تا حدی جزئیات طراحی آن هویدا ساخته است به طوری که از تصاویر منتشر شده پیداست چراغ های جلوی خودرو شبیه به مدل های کانسپت سری 8 و Z4 بوده و در بخش عقب نیز چراغ ها تا حدودی از شاسی بلند سایز متوسط این شرکت یعنی X3 جدید الهام گرفته شده است.

بنابراین با این جزئیات ذکر شده می توان پیش بینی کرد نسل جدید شاسی بلند بزرگ بی ام و از طراحی زیبایی بهره مند شده و بخشی از عناصر طراحی X3 را در خود پیاده کرده است.

منبع : Khabarkhodro.com

مطالب مرتبط :

شاسی بلند X2 ، پیشگام در تحول طراحی BMW