بی ام و X6 M جی پاور تایفون ؛ شاسی بلند با ابهت 740 اسب بخاری!

BMW X6 یکی از پرطرفدار ترین خودرو در بین رانندگان است، به خصوص در نسخه تولید شده M-Power ! خودرو X6 M، دارای 576 اسب بخار قدرت و 750 نیوتن متر (553 پوند فوت) گشتاور است، که توسط یک توربو دوقلو 4.4 لیتری V8 تامین می شود. اما بی ام و X6 M جی پاور تایفون می تواند این خودرو را بیش از پیش قدرتمند و خاص سازد.

مشتریانی که بدنبال قدرت و طراحی بیشتری هستند می توانند نسخه G-Power Typhoon را انتخاب کنند، که شامل گلکیرهای پهن تر، سپر جلو سفارشی شده با دریچه ورودی هوا بزرگتر، پنل های ضربه گیر اطراف، سپر عقب تغییر یافته و 4 اگزوز سفارشی است که با کربن پوشیده شده اند.

اگر مشکل مالی ندارید، میتوانید آپشن دفیوزر کربنی و دریچه کاپوت را برای بهبود هوا و تهویه موتور انتخاب کنید. برای چرخ ها نیز، این تیونر آلمانی به شما رنگ Jet Black را با پنج پره دوتایی از آلیاژ RR Hurricane  پیشنهاد می دهد، که 23 اینچ قطر دارند.

تغییرات فنی G-Power بر روی SUV پرطرفدار آلمانی

در عین حال سیستم تعدیل کننده ارتفاع مجزا GX6M-RS در این نسخه بکار رفته است که به صورت جداگانه ارتفاع محور جلو را تا 40 میلیمتر (1.57 اینچ) و عقب را 30 میلیمتر (1.18 اینچ) کاهش می دهد، که گفته می شود برای بهبود هندلینگ این شاسی بلند موثر است.

عملکرد X6 M Typhoon در مسیرهای مستقیم، به لطف توربو شارژرهای ارتقا یافته، کمپرسورهای سفارشی و نرم افزار V3 بسیار عالی است. قابل ذکر است که محدود کننده دستگاه الکترونیکی V-max در این نسخه حذف شده است. در نتیجه، حداکثر خروجی بدست آمده 750 PS ( یا 740 اسب بخار) و 980 نیوتن متر گشتاور می باشد.

با توجه به قدرت G-Power، این X6 قادر است فقط در 11.5 ثانیه به سرعت بیش از 300 کیلومتر / ساعت (186 مایل در ساعت)، دست پیدا کند. که اصلا برای چنین SUV سنگین و بزرگی رقم بدی نیست.

منبع : Carscoops.com

با شماهده ویدئو زیر از نزدیک با این شاسی بلند تیونینگ شده آلمانی بیشتر آشنا شوید

مطالب مرتبط :

لامبورگینی هوراکان با تیونینگ Nero Nemesis
پورشه 911 توربو S با تیونینگ منصوری