بی وای دی Qin Pro آماده فروش در بازار چین

خودروی بی وای دی Qin Pro جدید یکی از زیباترین سدان های چینی است که از 20 سپتامبر در بازار به فروش می رسد. خودروی Qin Pro در سه نوع بنزینی، الکتریکی و پلاگین هیبرید ارائه می شود.

بی وای دی Qin Pro

موتور نسخه بنزینی شامل دو نوع است: نوع اول که 1.5 لیتری تنفس طبیعی با 109 اسب بخار است و نوع دوم که موتور 1.5 لیتری با کمک توربو شارژر و دارای توان 154 اسب بخار است.

مدل الکتریکی دارای موتور الکتریکی 163 اسب بخار و برد حرکتی آن۵۰۰ کیلومتر است. اما نوع سوم که بهترین نوع موتور را دارد، PHEV یا همان پلاگین هیبرید است که یک موتور 1.5 توربو را با یک موتور الکتریکی ترکیب کرده و قدرتی معادل ۲۸۵ اسب بخار دارد. BYD این مدل را dm مینامد که به نوعی مخفف عبارت دو موتوره است.

بی وای دی Qin Pro

قیمت بی وای دی Qin Pro

قیمت بی وای دی Qin Pro در مدل های مختلف، متفاوت است. قیمت نوع بنزینی آن 100000 یوان (14400 دلار)، مدل الکتریکی 170000 یوان (24500 دلار) و نوع پلاگین هیبرید آن 160000 یوان (23100 دلار) می باشد (قیمت نوع الکتریکی و PHEV با احتساب یارانه دولتی است).

قیمت بی وای دی Qin Proبی وای دی Qin Pro

طراحی داخلی و کابین

اما گذشته از قدرت خودروها، حسن Qin Pro این است که قطعات آن ساخت کشور چین هستند. این خودرو بسیار تمیز، مدرن و با یک فرمان شگفت انگیز است. داشبورد دیجیتالی آن همچون نمونه های خودروهای مسابقه، کوچک و شارپ است.

بی وای دی Qin Pro

صفحه نمایش لمسی 12.1 اینچی در قسمت بالایی و مرکزی داشبورد قرار گرفته و می تواند آزادانه بچرخد. این صفحه نمایش در زاویه دید راننده قرار میگیرد اما دسترسی به هیچ دکمه ای را مسدود نمی کند. کاربرد و ضرورت وجود این صفحه نمایش به خوبی مشخص نیست اما ظاهر کاملا فریبنده ای دارد.

بی وای دی Qin Proبی وای دی Qin Pro

اخیرا به دلیل فروش آهسته و نگرانی هایی که در مورد پایان سیستم سوبسید (دریافت یارانه دولتی برای خرید خودروهای برقی) وجود دارد، BYD بسیار تحت فشار بوده است. اما با داشتن خودروهایی به زیبایی Qin Pro انتظار می رود میزان فروش آن کمی افزایش یابد.

منبع : carnewschina.com

نگاهی به سدان BYD Qin Pro

 

مطالب مرتبط :

بیسو T3 ، محصول آینده بازار ایران را بشناسید

لندفورت شاسی بلند چینی دیگری در راه ایران!

قیمت گذاری دو محصول دامای توسط یاران خودرو

گالری تصاویر