تست فنی بی ام و سری 7 جدید در پیست نوربرگ رینگ

در حال حاضر این طبیعی است که تقریبا تمام تولید کنندگان صنعت خودرو محصولاتشان را در پیست معروف Nurburgring آلمان آزمایش کنند. با این حال، ما بسیار شگفت زده شدیم که یک سدان فوق العاده فوق العاده لوکس و بزرگ را در این پیست ببینیم. این دقیقا همان چیزی است که ما از عکس های جاسوسی بدست آوردیم. تست فنی بی ام و سری 7 جدید در این پیست معروف!

تست فنی بی ام و سری 7 جدید در پیست نوربرگ رینگ آلمان

گفته می شود که این سدان عظیم الجثه باواریایی زیاد سریع نیست، اما کاملا قابل درک است، که سرعت، عامل اصلی برای خرید چنین وسیله ای نیست. به هر حال، این شرکت ظاهرا یک سیستم تعلیق خوب و فرمان سری 7 در آن بکار برده است که البته در چند ماه آینده از آن استفاده می کند.

تغییرات جزئی در فیس لیفت سری 7

کمپانی BMW قول تعدادی اصلاحات در ظاهر خودرو را داده است. این خودروساز آلمانی در حال انجام یک سری اقدامات عالی بر روی این مدل است که البته آن را فعلا پنهان می کند، اما عکس های جاسوسی قبلی نشان می دهد که جلو پنجره کمی بزرگتر با خطوط برجسته تر و سپر آن کمی پایین تر کشیده شده است.

البته هنوز جا برای برخی اصلاحات دیگر مانند چراغهای جلو امکان پذیر است، در حالی که عقب، دارای چراغ هایی با طرح گرافیکی به روز شده است.

تست فنی بی ام و سری 7 جدید در پیست نوربرگ رینگ آلمانتست فنی بی ام و سری 7 جدید در پیست نوربرگ رینگ آلمان

در داخل کابین طراحی زیاد چشمگیری بکار نرفته است، در این سری 7 به روز رسانی های جزئی برای تودوزی و ارتقای تجهیزات داخلی بکار رفته است. احتمالا مهمترین ارتقا برای طراحی داخلی، صفحه کیلومتر شمار کاملا دیجیتال است، که جایگزین طرح فعلی با سوزن فیزیکی و صفحه پشت آن خواهد بود.

در تست فنی بی ام و سری 7 جدید اطلاعاتی از پیشرانه تجهیز شده بدست نیامد، اما توقع دیدن تغییرات خیلی بزرگ را در بخش فنی این سری و آن هم در نسخه فیس لیفت نداریم. با این حال، اساسا تمام موتورها، از جمله M760i V12، باید با قوانین و تست های سخت گیرانه WLTP مطابقت و هماهنگی کامل داشته باشند.

تولید این سدان بزرگ آلمانی ، از بهار آینده آغاز خواهد شد و به احتمال قوی قبل از پایان سال 2018 رونمایی می گردد.

منبع : Motor1.com

مطالب مرتبط :

بی ام و X3 جدید نسخه برقی خواهد داشت