تست فنی مرسدس بنز A35 AMG سدان

تصاویر جاسوسی منتشر شده تست فنی مرسدس بنز A35 AMG سدان را با پوشش استتاری سنگین نشان می دهد که البته میزان استتار به رینگ های آن نیز سرایت کرده است!

این خودرو جدید به زودی در آمریکای شمالی در دسترس خواهد بود. مرسدس بنز بجز تولید هاچ بک A-Class و سدان آن با بدنه کشیده تر (فاصله بیشتر بین محورها) که برای چین طراحی کرده است، یک پوشش استتار 4 بعدی سنگین را در مراحل طراحی A35 اسپرت بکار گرفته است که طبق عکس های جاسوسی که از نزدیکی Nürburgring گرفته شده اند، این مطلب تایید میشود.

تست فنی مرسدس بنز A35 AMG سدان در اطراف پیست نوربرگ رینگ در حال انجام استتست فنی مرسدس بنز A35 AMG سدان در اطراف پیست نوربرگ رینگ در حال انجام است

این مدل به نظر می رسد بسیار شبیه به نسخه سدان A کلاس مخصوص چین است، به جز در بخش عقب این نسخه آزمایشی که به نظر میرسد فاقد زوایای گوشه پایینی نمای عقب است. این مدل نیز دارای یک جفت لوله اگزوز زاویه ای است، اما این شرکت به راحتی می تواند قطعات جذاب تر را در مدل تولیدی و نهایی قرار دهد. مجموعه ای متفاوت از چرخ ها به حس زیبایی شناسی این خودرو بسیار کمک می کند، زیرا این قطعات برای جاه طلبی های مدل اسپرت بسیار چشمگیر هستند.

تست فنی مرسدس بنز A35 AMG سدان در اطراف پیست نوربرگ رینگ در حال انجام استتست فنی مرسدس بنز A35 AMG سدان در اطراف پیست نوربرگ رینگ در حال انجام است

قوای محرکه احتمالی A35 جدید

طبق گفته Tobias Moers، رئیس هیئت مدیره AMG، مدل های A35 در نسخه سدان و هاچ بک حدود 300 اسب بخار تولید می کنند و این شرکت آنها را برای رقابت با خودروهایی مانند آئودی S3 آماده کرده است.  این مدل ها با استفاده از یک توربو شارژر 2.0 لیتری و چهار سیلندر که احتمالا از فناوری پیشرفته ای مانند یک توربو با امکانات الکتریکی و فناوری هیبریدی کم 48 ولت استفاده خواهد کرد، تجهیز خواهند شد.

تست فنی مرسدس بنز A35 AMG سدان در اطراف پیست نوربرگ رینگ در حال انجام است

سدان A35 به احتمال زیاد امسال رونمایی خواهد شد و در ایالات متحده در دسترس خواهد بود. اروپایی ها هم نیز یک گزینه خرید خودرو هاچ بک پنج درب را خواهند داشت. قطعا خریداران به دنبال قدرت بیشتری برای سدان A45 (رقیب آئودی RS3) و هاچ بک آن هستند و باید منتظر بمانند تا کمی بعد عرضه شود.

تست فنی مرسدس بنز A35 AMG سدان در اطراف پیست نوربرگ رینگ در حال انجام است

مرسدس در حال حاضر تایید می کند که از سیستم 2.0 لیتری توربو چهار سیلندر برای A45 جدید استفاده می کند و خروجی بالاتر از 400 اسب بخار دارد و یک سیستم پیشرفته چهار چرخ محرک برای این مدل در نظر گرفته شده است.همچنین شایعات نشان می دهد که احتمالا مدل A50 نیز با کارایی بالا و قدرتمندتر از نسخه های پیشین در آینده در خط تولید این کمپانی آلمانی قرار خواهد گرفت.

منبع : Motor1.com

مطالب مرتبط :

تست فنی اولین هاچ بک الکتریکی مرسدس بنز