تست فنی مینی بوس مرسدس بنز اسپرینتر جدید

نسل فعلی مینی بوس مرسدس بنز Sprinter در سال 2007 راه اندازی شد. هم اکنون تست فنی مینی بوس مرسدس بنز اسپرینتر جدید در حال انجام است و در همین راستا این شرکت آلمانی بنز عکسی از مینی بوس جدید منتشر کرده است که در نزدیکی ایستگاه اتوبوس در دورتموند آلمان قرار دارد.

تست فنی مینی بوس مرسدس بنز اسپرینتر جدید

مانند همیشه، مرسدس بنز امکانات جدیدی را برای نسل جدید مینی بوس خود فراهم می کند. مرسدس وعده داده است که نسل دوم در حال حاضر در مراحل نهایی توسعه قرار دارد، بنابراین ما باید انتظار داشته باشیم که رونمایی آن به زودی انجام خواهد شد. سری جدید مینی بوس Sprinter دارای ویژگی های طراحی جدید و همچنین سیستم های جدید ایمنی و کمکی و بسیاری از مزایای دیگر خواهد بود.

تست فنی مینی بوس مرسدس بنز اسپرینتر جدیدتست فنی مینی بوس مرسدس بنز اسپرینتر جدید

مسئول بخش تولید کننده مینی بوس مرسدس، همچنین قول داده است که مدل جدید Sprinter از آپشن های انتخابی مختلف بهره مند شود، که اساسا به این معنی است که مشتریان می توانند مینی بوس جدید را در سایزهای مختلف و با تزیینات داخلی دلخواه سفارش دهند.

طراحی و امکانات سفارشی مینی بوس جدید مرسدس

با توجه به این واقعیت است که طراحی Sprinter جدید با مدل قبلی آن زیاد متفاوت نیست، ما انتظار داریم که ظاهر مینی بوس جدید برای ما آشنا باشد و تغییرات ظاهری شامل جلو پنجره بزرگتر و چراغهای جلوی باریکتر خواهد بود.

تست فنی مینی بوس مرسدس بنز اسپرینتر جدید

طبق آخرین اخبار رسیده، این طراحی داخلی باید شامل آخرین سیستم MBUX Infotainment ، که در حال حاضر برای Sprinter جدید در دسترس است، همراه با یک صفحه نمایش لمسی جایگزین و دستگیره دکمه ای چرخان که در نسل های قبل بکار رفته، عرضه شود.

تست فنی مینی بوس مرسدس بنز اسپرینتر جدید

صفحه نمایشگر مرکزی خودرو،  دسترسی آسان به صفحه اطلاعاتی و همچنین دوربین پارکینگ و سیستم دید 360 درجه ای را فراهم می کند. Sprinter جدید حدود پنج درصد مصرف سوخت بهتری را نسبت به هم نسل های گذشته خود دارد، بنابراین به لحاظ فنی جزئیات تقریبا مشابهی برای مینی بوس جدید انتظار می رود. قدرت مینی بوس اسپرینتر جدید از دو موتور توربو دیزل 2.1 لیتری 4 سیلندر یا یک موتور دیزلی V6 که مجهز به یک سیستم انتقال اتوماتیک هفت سرعته است تامین می شود.

منبع : Motor1.com

مطالب مرتبط :

آغاز تولید شاسی بلند مرسدس بنز G کلاس 2019

مینی ون جدید مرسدس بنز در پاریس معرفی شد

اتوبوس برقی جدید مرسدس بنز معرفی شد

ورود نسل جدید اتوبوس های برقی به ناوگان عمومی