تست نسخه AMG مرسدس بنز GLE جدید

تست نسخه AMG مرسدس بنز GLE جدید در دستور کار کمپانی مطرح و پرطرفدار آلمانی قرار گرفته است. البته کمپانی مرسدس بنز تغییراتی را در این مدل جدید اعمال کرده است که از جمله مهمترین بخش می توان به پیشرانه آن اشاره کرد.

پوشش استتاری این شاسی بلند عملکرد بالای جدید به تدریج کاهش می یابد و ایده ای بهتر از چگونگی ظاهر آن را ارائه می دهد. در بالای هواکش های بزرگ شده این خودرو در قسمت جلو، جلو پنجره جدید Panamericana تعبیه شده است.

تست نسخه AMG مرسدس بنز GLE جدید همچنان ادامه داردتست نسخه AMG مرسدس بنز GLE جدید همچنان ادامه دارد

چراغ های جلوی این خودرو به دو ابروی LED در بالای خود مجهز شده اند که شبیه به کلاس E است. یکی از تغییرات قابل توجه این نمونه آزمون در مقایسه با GLE 63هایی که قبلا دیده شده اند، ریل های روی سقف است. قسمت پشت تمام مدل های GLE دارای چراغ های عقب کشیده خواهد بود. و برخلاف CLS 53، این مدل AMG از نمایش لوله اگزوزهای مربعی چهار قلوی خود ترسی ندارد.

پیشرانه جدید با توان خروجی بیشتر

مرسدس AMG تصمیم گرفته است در مدل جدید شاسی بلند خود موتور GLE کنونی 5.5 لیتری را گنار بگذارد و در عوض پیشرانه ای با حجم 4.0 لیتری 8 سیلندر مجهز به تویین توربو را جایگزین آن نماید. با وجود این که موتور جدید از حجم کمتری برخوردار است اما قدرت بیش تری تولید کرده و حداقل در سطح 612 اسب بخار سدان E63 AMG قرار خواهد گرفت.

تست نسخه AMG مرسدس بنز GLE جدید همچنان ادامه دارد

همچنین لازم به ذکر است که یک مدل ضعیف تر از پیشرانه ذکر شده نیز توسط بخش AMG کمپانی اشتوتگارتی ارائه خواهد شد. این نسخه جدید که به احتمال قوی با نام GLE53 عرضه می گردد به ساختار شش سیلندر هیبریدی مجهز خواهد شد که قدرتی در حدود 435 اسب بخار تولید می کند. از این پیشرانه قبلا در مدل CLS53 AMG نیز استفاده شده است.

منبع : Khabarkhodro.com

مطالب مرتبط :

بنز AMG GT R زیر تیغ جراحی تیونر Domanig