تسلا مدل S را با کیت T Sportline ارتقا دهید

اگر صاحب مدل S سال های 2012-2016 بخواهد که EV (خودرو الکتریکی) قدیمی تر خود را جدید کند، چه کاری از دستش بر می آید؟ خب باید به سراغ تیونر تسلا برود و تسلا مدل S را با کیت T Sportline ارتقا دهید.

تسلا مدل S را با کیت T Sportline ارتقا دهید و به روز سازید

هنگامی که تسلا اولین مدل S خود را راهی بازار کرد، برروی آن یک نوع جلو پنجره خاص قرار داد. در واقع این خودرو اصلا نیازی به همچین چیزی نداشت – ما حدس می زنیم ایلان ماسک و شرکتش تصور می کردند که اینگونه طراحی بیشتر شبیه خودرو هایی خواهد بود که مردم مایل به خرید آن هستند. اما در سال 2016، قسمت جلو پنجره را خالی گذاشت، و مدل S را دارای یک بخش جلو غیر معمول تر کرد.

تسلا مدل S را با کیت T Sportline ارتقا دهید و به روز سازیدتسلا مدل S را با کیت T Sportline ارتقا دهید و به روز سازید

تیونر تسلا با ارائه خدمات پس از فروش ، کیت بدنه نسخه فیس لیفت را در دسترس قرار داده تا این خودورها ظاهری جدیدتر و به روزتر داشته باشند. T Sportline می گوید، که کیفیت این کیت به اندازه استانداردهای خود Tesla می باشد.

تطابق کیت بدنه تیونر تسلا با استانداردهای این کمپانی

این کیت بدنه با استفاده از قالب تزریق فولادی در یک مرکز گواهی CAPA ساخته شده است. همچنین از سخت افزارهای فابریک کارخانه نیز بهره برده است مانند، چراغ های مه شکن، نماد شرکت برروی کاپوت و تمام سنسورهای مربوط به Autopilot و سیستم پارکینگ !

تسلا مدل S را با کیت T Sportline ارتقا دهید و به روز سازیدتسلا مدل S را با کیت T Sportline ارتقا دهید و به روز سازید

این مدل حتی دارای یک طراحی مدرن کرومی به شکل V است که برای مطابقت با مدل های جدیدتر است. البته این کیت نیاز به آماده سازی ، رنگ و نصب حرفه ای دارد. اما خب اکثر فروشگاههای بدنه خودرو قادر به انجام آن هستند.

تسلا مدل S را با کیت T Sportline ارتقا دهید و به روز سازید

این شرکت همچنین با افتخار می تواند نمای داخلی را ارتقا بدهد، شیشه پنجره ها را رنگ بزند، لنت های ترمز را رنگ کند، چرخ ها را تعویض کند، سیستم تعلیق را پایین بیاورد و کلا وسایل نقلیه را به ذائقه مشتری بازسازی کند.

منبع : Carscoops.com

مطالب مرتبط :

تسلا مدل X با بدنه ای مخوف!