تسلا مدل X با تیونینگ T Sportline ؛ خوفناک و پهن پیکر

تسلا مدل X با تیونینگ T Sportline تبدیل شاسی بلندی با ظاهری خوفناک شده است.

مدل Tesla Model X ممکن است چیزهای زیادی برای گفتن داشته باشد اما ما بیشتر جذب ظاهر عجیب آن شده ایم. آینده ای مطمئن با طراحی شیک و زوایای خاص.

تسلا مدل X با تیونینگ T Sportline ؛ خوفناک و پهن پیکر - خودرو ویترینتسلا مدل X با تیونینگ T Sportline ؛ خوفناک و پهن پیکر - خودرو ویترین

اما T Sportline الکتریکی هفت صندلی در مسیری بسیار عجیب و غریب قرار گرفته است. T Sportline خود به عنوان اولین تیونر تسلا در جهان شناخته شده است و در جدیدترین محصول، یک پکیج بدنه عریض را برای کراس اوور الکتریکی تسلا عرضه کرده است.این پک T Largo نامیده می شود و بر اساس مدل P100D الهام گرفته شده است. اما اندازه کیت بدنی فیبر کربن موجب شده، در هر دو طرف مدل X ،بیش از دو اینچ (5 سانتی متر) اضافه گردد.

تسلا مدل X با تیونینگ T Sportline ؛ خوفناک و پهن پیکر - خودرو ویترین

استفاده از فیبر کربن در جای جای بدنه

همچنین در قسمت جلو بدنه، سپر، حاشیه های جانبی، دیفیوزر و باله عقب – یک پوسته فیبر کربنی که بوسیله اتوکلاو (دستگاهی برای ایجاد فشار حرارتی بالا) تحت فشار و حرارت قرار گرفته، پوشانده شده اند. طوق درخشان چرخ ها بوسیله یک مجموعه جدید از آلیاژهای 22 اینچی با پوسته Pirelli Scorpion Zero پوشانده شده است.

تسلا مدل X با تیونینگ T Sportline ؛ خوفناک و پهن پیکر - خودرو ویترینتسلا مدل X با تیونینگ T Sportline ؛ خوفناک و پهن پیکر - خودرو ویترین

با توجه به اینکه مدل Tesla X P100D قبلا مانند یک موشک به سرعت 60 مایل بر ساعت در زیر سه ثانیه رسیده است ، ظاهرا نیازی به داشتن موتور الکتریکی جدیدی ندارد.

T Sportline می گوید که تنها 20 مورد از این پکیج ها را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد، اگر چه مطمئن هستیم که می توانیم بدون این موارد هم مشتریان را علاقه مند به این محصول کنیم. هر پکیج به صورت جداگانه با سلیقه و مشخصات مشتری ساخته می شود، از جمله رنگ های سفارشی یا پکیج دیزاین داخلی، سیستم صوتی، رنگ شیشه پنجره ها و…

تسلا مدل X با تیونینگ T Sportline ؛ خوفناک و پهن پیکر - خودرو ویترین

اگر تا الان یک کراس اوور 140،000 دلاری در پارکینگ خود ندارید ، این خودرو میتواند گزینه بسیار عالی باشد.(البته قیمت نهایی هنوز مشخص نیست)

منبع : Carscoops.com

در پایان این شاسی بلند الکتریکی را از زوایای گوناگون مشاهده کنید

 

مطالب مرتبط :

عرضه با تاخیر مدل های تسلا سمی و رودستر