تصاویر جاسوسی آئودی A6 2019 منتشر شد

به تازگی جدیدترین تصاویر جاسوسی آئودی A6 2019 جدید توسط عکاسان مخفی دنیای خودرو منتشر شد تا جزئیات بیشتری از این خودرو به بیرون درز پیدا کند.

آئودی A6 مدل 2019 به احتمال زیاد از یک کابین مملو از تکنولوژی بهره خواهد برد و در میان مدل های سدان های سایز متوسط پرمیوم فعلی، از این نظر حداقل بهترین کابین را خواهد داشت.

تصاویر جاسوسی آئودی A6 2019تصاویر جاسوسی آئودی A6 2019

به گزارش خبر خودرو، عکاسان جاسوسی موفق شده اند نگاهی به کابین آئودی A6 آوانت راست فرمان بیندازند و همان طور که ما انتظارش را داشتیم، دقیقا مشابه همان چیزی است که ما قبلا داخل A7 اسپرت بک کاملا جدید دیده بودیم. دو صفحه نمایش خودرو قطعا قابل توجه ترین بخش کابین هستند و پس از آن ها همان فرمان و همان طراحی پنل که در A7 دیده بودیم در این خودرو هم استفاده شده است.

تصاویر جاسوسی آئودی A6 2019

به احتمال بسیار زیاد، تقریبا تمامی آپشن های A7 به آئودی A6 جدید هم منتقل خواهد شد. از مهم ترین آن ها می توانیم به سیستم هدآپ دیسپلی، سیستم صوتی بنگ و اولوفسن، تکنولوژی های کنترل صوتی، پکیج نورپردازی محیطی، روکش چرم ولکانا و سیستم های کمکی رانندگی هوش مصنوعی آئودی اشاره کنیم. بیایید این گونه تصور کنیم که کمپانی نتوانسته آپشنی روی نسل اول A7 ارائه کند که قابل ارائه روی نسل چهارم A6 نبوده است.

مشخصات فنی سدان سایز متوسط آئودی

از آن جایی که بحث در مورد مشخصات فنی است، ما انتظار داریم آئودی A6 مدل 2019 از تکنولوژی خودران سطح 3 بهره ببرد، بدین معنی که خودرو می تواند همانند A7 جدید خود را پارک کرده و از پارک بیرون بیاید. در این راه پنج سنسور رادار، پنج دوربین، 12 سنسور اولتراسونیک و یک اسکنر لیزری خودرو را کمک خواهند کرد.

تصاویر جاسوسی آئودی A6 2019

تصاویر جاسوسی آئودی A6 2019 اطلاعاتی از پیشرانه ها به دست ما نمی دهد اما با توجه به گمانه زنی ها، مالکان آئودی A6 جدید می توانند بین موتورهای مختلف 4 و 6 سیلندر که برجسته ترین آن ها یک موتور 3 لیتری TFSI شش سیلندر خورجینی با 336 اسب بخار نیرو و 500 نیوتن متر گشتاور است، یکی را برای خودروی خود انتخاب کنند.

چه مدل دیزلی، بنزینی یا الکتریکی شده خودرو را خریداری کنید یا نه، آئودی A6 مدل 2019 با مجموعه ای گسترده از سبک بدنه هایی که ارائه می کند، قطعا برای هر سلیقه ای یک گزینه پیشنهادی خواهد داشت.

تصاویر جاسوسی آئودی A6 2019

آئودی البته قصد دارد ابتدا نسخه سدان این خودرو را همانند آخرین تصویر تیزر آئودی A6 مدل 2019، رونمایی کند. در حال حاضر این احتمال وجود دارد که ما بتوانیم این خودرو را در طول نمایشگاه خودروی ژنو که حدودا 10 روز دیگر شروع به کار خواهد کرد ببینیم.

منبع : khabarkhodro.com

مطالب مرتبط :

به زودی پروژه تولید آئودی Q9 کلید خواهد خورد