تصاویر جاسوسی بی ام و سری 3 جدید

تصاویر جاسوسی بی ام و سری 3 جدید به لطف تلاش های عکاسان مخفی دنیای خودرو در اینترنت منتشر شد.

سال های نسبتا زیادی از حضور نسل فعلی سری 3 در بازارهای جهانی می گذرد چرا که در سال 2011 بود که این کمپانی آلمانی آن را عرضه نمود از این رو تحول اساسی در ظاهر و باطن خودرو اسپرت بی ام و امری اجتناب ناپذیر شده است.

تصاویر جاسوسی بی ام و سری 3 جدیدتصاویر جاسوسی بی ام و سری 3 جدید

در ماه های اخیر گزارش هایی مبنی بر معرفی سری 3 جدید در سال 2018 شده بود و هم اکنون شاهد تحقق چنین امری هستیم.

نسل بعدی بی ام و سری 3 بار دیگر شکار دوربین ها شده اما این بار پوشش استتاری کم تر از قبل دارد که ایده ای بهتر از ظاهر این رقیب کلاس C را فراهم ساخته است. در حالی که گمان می رود معرفی این خودرو چند ماه دیگر باشد، این نمونه آزمون جدید دارای سپرهای جلو و عقب تولیدی به همراه نسخه نهایی چراغ های عقب است.

تصاویر جاسوسی بی ام و سری 3 جدید

پوشش استتاری سفید و مشکی اکثر جزئیات این خودرو را پنهان کرده اما می دانیم که سری 3 جدید از ظاهری شبیه به مدل های بزرگ تر سری 5 و سری 7 بهره خواهد برد.

ساختار و قوای فنی سدان اسپرت بی ام و

زیرساخت سری 3 جدید، پلتفرم مدولار CLAR بی ام و خواهد بود که اکنون در مدل های سری 5 و سری 7 و هم چنین شاسی بلندهای X3 و X7 نوین نیز به کار می رود. اصلاحات این پلتفرم منجر به کاهش وزن نسبت به مدل کنونی خواهد شد اما بی شک بهبود در سواری، عملکرد و بهره وری را نیز به همراه خواهد داشت.

تصاویر جاسوسی بی ام و سری 3 جدیدتصاویر جاسوسی بی ام و سری 3 جدید

تصاویر جاسوسی بی ام و سری 3 جدید ، اطلاعاتی از پیشرانه های خودرو مورد بحث به ما نمی دهد اما گمان می رود نیرومحرکه های این خودرو نسخه های اصلاح شده از طیف کنونی باشند که شامل موتورهای بنزینی و دیزلی سه، چهار و شش سیلندر توربوشارژ و نسخه ای هیبریدی شارژی (Plug-In Hybrid) است.

هنوز دقیقا مشخص نیست سری 3 جدید چه زمانی به تولید می رسد اما گفته می شود تا قبل از پایان سال جاری شاهد رونمایی آن خواهیم بود.

منبع : Khabarkhodro.com

مطالب مرتبط :

بی ام و در حال توسعه هاچ بک سری یک جدید