تصاویر رسمی کیا سید 2019 در اینترنت

تصاویر رسمی کیا سید 2019 در اینترنت قبل از رو نمایی رسمی در نمایشگاه بین المللی خودرو ژنو، در فضای مجازی انتشار یافت.

تصاویر رسمی کیا سید 2019 در اینترنت

 

نسل قبل هاچ بک رده C کیا در سال ۲۰۱۲ به بازار عرضه شد و پس از گذشت ۶ سال زمان آن رسید که Ceed لباس کاملا جدیدی بر تن کرده و خود را برای نبردهای بزرگتر آماده سازد. سید همواره خودرویی مخصوص بازار اروپا بوده و بر خلاف سدان سراتو یا فورته که صرفا در بازار ایالات متحده عرضه می شود این هاچ بک نیز فقط در این قاره عرض اندام خواهد کرد.

طراحی خارجی هاچ بک جدید کیا

در نمای جلو بیش از هر چیز جلو پنجره معروف کیا موسوم به بینی ببر جلب توجه کرده که همراه با چراغ های کشیده ای که از LED های روشنایی در روز (Daylight) نیز بهره می برند چهره اسپرتی را به خودرو بخشیده اند. ورودی های هوا نسبتا عریض و بزرگ بوده و چراغ های مه شکن و باریکی نیز در یک قاب مثلثی شکل جای گرفته اند.

تصاویر رسمی کیا سید 2019 در اینترنت

در نمای کنار شاهد رینگ های جدیدی هستیم که شبیه برگ های گل بوده که جذابیت خاصی را به این بخش هدیه کرده است.

همانطور که تصاویر رسمی کیا سید 2019 نشان می دهد بخش عقب خودرو همانند بخش دیگر با تغییر و تحولات بزرگی رو به رو شده است. در این بخش چراغ های LED کشیده و دو تکه جلب نظر کرده و در دو سمت سپر ورودی های هوای مثلثی شکلی همانند قسمت جلوی مدل سید، از سادگی سپر عقب کاسته است.

تصاویر رسمی کیا سید 2019 در اینترنت

در زیر سپر نیز دیفیوزری کرومی با یک لوله اگزوز که در سمت راست آن قرار دارد طراحی قسمت عقب هاچ بک جدید سید را تکمیل می کند.

طراحی کابین سید 2019

در نمای داخل، کنسول وسط به منظور دسترسی راحت تر راننده به سمت وی کشیده شده است. یک نمایشگر ۸ اینچی لمسی در بین ورودی های تهویه مطبوع هوا در مدل جدید کیا تعبیه شده است. هکچنین در جای جای کابین از آلومینیوم به منظور لوکس تر شدن فضای داخلی استفاده شده است.

تصاویر رسمی کیا سید ۲۰۱۹ در اینترنت

فرمان ۳ پره این خودرو هاچ بک، از طراحی اسپرت و خوش دستی برخوردار بوده و پره بخش پایین آن نیز جنس آلومینیوم می باشد. به طور کلی بخش داخلی سید جدید جذاب تر از قبل شده و ظرافت و زیبایی طراحی بیرونی آن را تکمیل می کند.

لازم به ذکر است کیا Ceed جدید در بازار اروپا باید با هاچ بک هایی چون فولکس واگن گلف، هوندا سیویک، فورد فوکوس، رنو مگان، پژو ۳۰۸ و هیوندای i30 رقابت نماید.

مطالب مرتبط:

هاچ بک جدید کیا در نمایشگاه ژنو معرفی می شود