تصاویر مرسدس بنز C کلاس 2019

.تصاویر مرسدس بنز C کلاس 2019 به طور رسمی توسط کمپانی سازنده در اینترنت منتشر شد

نسل فعلی C کلاس در سال 2014 به بازارهای جهانی عرضه شد و پس از حدود 4 سال حضور در بازارها، گرد پیری بر چهره این خودرو آلمانی نشسته است و همین طور به لحاظ فناوری و امکانات نیز از دیگر رقبای قدر اروپایی، ژاپنی و آمریکایی خود تا حدودی عقب افتاد.

تصاویر مرسدس بنز C کلاس 2019 به طور رسمی توسط کمپانی سازنده در اینترنت منتشر شد

از این رو کمپانی آلمانی مرسدس بنز، جهت به روز سازی طراحی این سدان سایز متوسط و همچنین افزودن برخی فناوری های روز و امکانات و تجهیزات پیشرفته ، فیس لیفت کلاس C را به عنوان مدل 2019 به صورت مجازی به جهانیان معرفی کرد.

این خودرو قرار است به طور رسمی در نمایشگاه بین المللی خودرو ژنو که قرار است در ماه مارس (اسفند ماه) در سوئیس برگزار شود رونمایی شود.

طراحی بیرونی C کلاس جدید

تصاویر مرسدس بنز C کلاس 2019 به طور رسمی توسط کمپانی سازنده در اینترنت منتشر شد

تصاویر مرسدس بنز C کلاس 2019 نشان می دهد این خودرو جدید، از جلو پنجره الماسی، سپر جلو باز طراحی شده، چراغ های LED جلو با پرتو نور وسیع، سپر عقب بازطراحی شده با دیفیوزر و لوله اگزوزهای دوگانه جدید و طراحی C شکل چراغ های عقب LED بهره می برد.

طراحی داخلی سدان بنز

در نمای داخلی تغییرات و به روز رسانی های صورت گرفته بدین شرح است : نمایشگری که در این C کلاس تعبیه شده است همان نمونه مورد استفاده در S کلاس می باشد. همچنین می توان نمایشگر بزرگ 12 اینتچی را نیز البته به عنوان یک آپشن به کابین این مدل افزود. فرمان نیز چرمی بوده و در آن دکمه های لمسی بکار گرفته شده است.

تصاویر مرسدس بنز C کلاس 2019 به طور رسمی توسط کمپانی سازنده در اینترنت منتشر شد

رنگ های مختلفی نیز برای کابین مدل 2019 کلاس C در نظر گرفته شده است که از جمله آنها می توان به خاکستری/مشکی و قهوه ای اشاره کرد. در بخش تکنولوژی نیز برای این سدان جدید یک سامانه هدایت نیمه خودران، ترمز اضطراری فعال و سیستم هشدار خروج از خط تعبیه شده است.

پیش بینی می شود فروش فیس لیفت C کلاس جدید از اواخر سال جاری میلادی در اروپا آغاز گردد.

منبع:khabarkhodro.com

مطالب مرتبط:

مرسدس بنز کلاس S میباخ 2019 معرفی شد