انتشار تصویر نسل بعدی نیسان سری Z در اینترنت

تصویر نسل بعدی نیسان سری Z که توسط مهندسان سایت Motor1 طراحی شد در فضای مجازی منتشر شد. گفته می شود نسل بعدی نیسان سری Z می تواند به سمت پلت فرم مرسدس حرکت کند.

نیسان 370Z در حال حاضر نزدیک به یک دهه قدمت دارد و به وضوح سن بالای طراحی خودر را نشان می دهد. حتی فروش آهسته این مدل هم به آن کمک نکرده است، بنابراین امیدوارم که سازنده ژاپنی به زودی یک مدل محبوب را معرفی کند. گزارش های مختلف حاکی از آن است که خودرو اسپرت جدید سری Z تا اوایل سال 2020 روانه بازار شود، اما در حال حاضر هیچ چیزی تایید نشده است.

تصویر نسل بعدی نیسان سری Z توسط طراحان در فضای مجازی منتشر شدتصویر نسل بعدی نیسان سری Z توسط طراحان در فضای مجازی منتشر شد

ما از هنرمندان با استعداد خود خواسته ایم که یک مدل احتمالی از 370Z جدید را ارائه دهند و نتیجه آن یک کوپه sport خیره کننده شده است که تا حدودی و به شکلی ذهنی تصویر نسل بعدی نیسان سری Z را نمایش می دهد.

بدنه خودرو حالت تهاجمی به خود گرفته اند مانند جلو پنجره V شکل (نماد و اصالت طراحی نیسان) بسیار زیبا آن که کروم کاری شده است، سپر های عضلانی، سقف بسیار زیبای شیب دارآن وهواکش های کنار درب ها که جنبه اسپرت و جذابی دارد.

پیشرانه های احتمالی 370Z جدید

با توجه به آخرین شایعات، مدل بعدی Z در واقع می تواند بر اساس پلت فرم مرسدس بنز باشد. همچنین مهندسان می توانند تعدادی از موتورهای مرسدس بنز را از جمله موتور 2.0 لیتری توربو و 3.0 لیتری بای توربو V6 که می تواند حداکثر400 اسب بخار (298 کیلووات) را تولید کند، برروی این اسپرت ژاپنی بگذارند. پکیج موتور این کوپه دوست داشتنی با نسل بعدی Infiniti Q60 مشترک خواهد بود.

بر اساس گزارش ها در رسانه های بریتانیایی، نسخه قوی تر این خودرو به اسم Nismo برای سال 2021 در نظر گرفته شده است و می تواند تمام 475 اسب بخار (354 کیلو وات) را به تمام چرخ ها منتقل کند. گرچه یک موتور هیبریدی نیز می تواند در دسترس مشتریان قرار گیرد.

تصویر نسل بعدی نیسان سری Z توسط طراحان در فضای مجازی منتشر شد

ما معتقدیم که اولین مدل از سری Z جدید در نمایشگاه خودرو 2019 لس آنجلس حضور خواهد داشت. متاسفانه ما نمونه های اولیه مدل آزمایشی این کوپه را ندیده ایم و نیسان هم هنوز در مورد کانسپت خودروهای sport خود ضعیف عمل کرده است. ظاهرا نسل بعدی این مدل اولویت کمتری در شرکت نیسان دارد، اما خبر خوب این است که قطعا تا چند سال دیگر عرضه خواهد شد.

از آوریل امسال تا کنون، نیسان تنها 1243 نمونه از 370Z را به فروش رسانده است و در سال گذشته نیز این کوپه نیسان توانسته تنها 4614 دستگاه را در در مقایسه با فروش 10215 دستگاهی در سال 2010 به خود اختصاص دهد.

منبع : Motor1.com

مطالب مرتبط :

نیسان روگ با لباس فالکن هزاره متولد شد