عرضه هیوندای توسان 2019 با سیستم هیبریدی دیزلی جدید

هیوندای توسان 2019 علاوه بر سبک ظاهری به روز شده در داخل و خارج، اولین مدل این شرکت است که سیستم هیبریدی دیزلی ملایم را دریافت می کند. هیوندای توسان 2019 با سیستم هیبریدی دیزلی جدید ترکیبی از یک منبع سوخت 2.0 لیتری با یک باتری 0.4 لیتر 41 ولتی، مبدل LDC، ژنراتور مبدل، استارتر و یک جعبه دنده کاهش دهنده و جبران کننده انرژی از دست رفته است.

هیوندای توسان 2019 با سیستم هیبریدی دیزلی جدید عرضه می گردد - خودرو ویترین

این هماهنگی و ریتم جای تشکر دارد و سازنده خودرو ادعا می کند که این SUV جمع و جور تا 7 درصد مصرف سوخت و انتشارگازهای CO2 را بهبود داده است.و البته با قدرت موتوری بیشتر !

موتور دیزلی هیوندای توسان 2019 با 186 اسب بخار (137 کیلو وات) قدرت طراحی شده است که از طریق یک سیستم انتقال استاندارد شش سرعته یا یک سیستم انتقال اتوماتیک هشت سرعته اختیاری به چرخ ها هدایت می شود.

هیوندای توسان 2019 با سیستم هیبریدی دیزلی جدید عرضه می گردد - خودرو ویترینهیوندای توسان 2019 با سیستم هیبریدی دیزلی جدید عرضه می گردد - خودرو ویترین

عزم هیوندای بر توسعه سیستم هیبریدی ملایم

آندریاس کریستوف هافمن، معاون بازاریابی و محصولات هیوندای اروپا، گفت: “با استفاده از سیستم قدرتمند جدید معتدل کننده هیبریدی، ما فروش بیشتری را حدس میزنیم و در حال گسترش استراتژی الکتریکی شرکت هستیم تا فناوری های عملکردی بیشتری را برای مشتریان فراهم کنیم.” “حتی در آینده ما موتورهای الکتریکی ترکیب شده بیشتری را برای فروش عرضه خوهیم کرد.”

هیوندای توسان 2019 با سیستم هیبریدی دیزلی جدید عرضه می گردد - خودرو ویترین

هیوندای، شروع عرضه توسان 2019 در قاره اروپا را از تابستان جاری اعلام کرده است و قیمت گذاری آن هم متعاقبا اعلام خواهد شد. توسعه سیستم دیزل هیبریدی در اینجا متوقف نخواهد شد، چرا که کمپانی برای این SUV جمع و جور، یک موتور هیبریدی الکتریکی قدرتمند دیگر مانند موتور دیزلی 1.6 لیتری را در دسترس قرار خواهد داد.

هیوندای توسان 2019 با سیستم هیبریدی دیزلی جدید عرضه می گردد - خودرو ویترین

در سرتاسر آمریکای شمالی، فیس لیفت SUV جدید کیا با دو موتور بنزینی عرضه خواهد شد که شامل: یک نسخه 2.0 لیتری با 164 اسب بخار قدرت و 205 نیوتن متر گشتاور، و یک نسخه دیگر 2.4 لیتری با 181 اسب بخار قدرت و 237 نیوتن متر گشتاور است. قرار است نسخه آخر جایگزین گزینه توربوشارژ 1.6 لیتر بنزینی گردد.

منبع : Carscoops.com

مطالب مرتبط :

هیوندای اولین شاسی بلند برند N خود را می سازد