تولید صدمین دستگاه از بوگاتی شیرون در کارخانه این کمپانی

تولید صدمین دستگاه از بوگاتی شیرون از خط تولید این کمپانی خوش نام و محبوب فرانسوی خارج شد.

کمپانی بوگاتی که به تولید سوپر کارهای سریع السیر و البته گران قیمت می پردازد در سال 2016 مدل کاملا جدید شیرون (Chiron) را روانه بازارهای اصلی این برند کرد و حال پس از گذشت حدود 2 سال این شرکت اعلام کرد صدمین دستگاه از این خودرو خاص را تولید کرده و به زودی به یکی از مشتریانش که در منطقه خاورمیانه زندگی می کند تحویل داده خواهد شد.

تولید صدمین دستگاه از بوگاتی شیرون از خط تولید این کمپانی خارج شد

به مناسبت چنین رویداد خجسته، کارکنان این شرکت با صدمین دستگاه از شیرون عکس یادگاری گرفتند.

جزئیاتی از صدمین دستگاه شیرون

هر کدام از دستگاه شیرون که توسط مشتری خریدارای می شود کاملا سفارشی شده و تزئینات طراحی بیرونی و داخلی آن طبق نظر و ذائقه وی انجام می گیرد. بنابراین در ساخت این بوگاتی نیز چنین رویکردی ادامه داشته است.

صدمین دستگاه از این ابرخودرو نمایانگر آن است که چگونه یک شیرون (یا چیرون) می تواند در کارخانه سفارشی سازی شود. بدنه این خودرو کاملا از فیبر کربنی آبی تیره ساخته شده و برای اولین بار روکشی مات دارد. خطوط کناری نمادین بوگاتی به رنگ قرمز ایتالیایی متضاد درآمده اند در حالی که رینگ های آن نیز مشکی هستند.

تولید صدمین دستگاه از بوگاتی شیرون از خط تولید این کمپانی خارج شد

البته چنین طراحی بیرونی در داخل خودرو نیز بکار رفته است. در کابین این خودرو نیز طرح قرمز متضاد با تودوزی تمام چرم ادامه دارد. این خودروساز اعلام کرده صدمین بوگاتی شیرون قیمتی در حدود 2.85 میلیون یورو (3.3 میلیون دلار) دارد!

بوگاتی اعلام کرده تولید ابرخودروهای این کمپانی با سرعت زیاد در حال انجام است و این خودروساز سالانه حدود 70 دستگاه از این خودرو را می سازد. لازم به ذکر است بوگاتی تنها 500 دستگاه از مدل جذاب Chiron را خواهد ساخت بنابراین فعلا تا چند سال دیگر شاهد تولید این هایپر کار خاص در خط تولید شرکت خواهیم بود.

منبع : Khabarkhodro.com