تولید نخستین شاسی بلند استون مارتین در سال 2019

خط تولید واحد صنعتی جدید استون مارتین (Aston Martin) از سال آینده شروع به تولید SUV خواهد کرد.

استون مارتین، مدل های GT خود را در Gaydon خواهد ساخت. قبلا، این مدل ها در Newport Pagnell ساخته میشد. اما به زودی تولید نخستین شاسی بلند استون مارتین در کارخانه ای جدید در ولز آغاز خواهد شد. صحبت ها برای ساختن سایت جدید در ولز جنوبی از سال 2016 شروع شده است و در حال حاضر دومین مرحله از سه مرحله ساخت تمام شده است.

تولید نخستین شاسی بلند استون مارتین در سال 2019 خواهد بود - خودرو ویترین

این ساختمان قبلا متعلق به وزارت دفاع انگلیس بوده است، اما به زودی این شرکت در این مکان شروع به تولید اولین کراس اوور خود خواهد کرد – مدل مفهومی DBX در سال 2015 معرفی شد و انتظار می رود که پس از رسیدن به مرحله تولید Varekai نام گذاری شود.

تولید نخستین شاسی بلند استون مارتین در سال 2019 خواهد بود - خودرو ویترین
Aston Martin DBX Concept

 

با شروع و ساخت و ساز سومین و آخرین مرحله ساختمان مورد نظر، تولیدات این خودروساز بریتانیایی از اواخر سال 2019 شروع خواهد شد. این مرحله نهایی شامل ساخت سه آشیانه یا سالن بسیار بزرگ است که برای تجهیز کردن خودرو های تولیدی بکار می رود.

تولید نخستین شاسی بلند استون مارتین در سال 2019 خواهد بود - خودرو ویترینتولید نخستین شاسی بلند استون مارتین در سال 2019 خواهد بود - خودرو ویترین

اظهار خرسندی رئیس استون مارتین از پیشرفت سایت ولز

اندی پالمر، مدیر عامل استون مارتین، در دیدار با هیئت مدیره خود در این مکان برای اولین بار گفت: “ما از پیشرفت هایی که در سایت Athan انجام می شود خوشحال هستیم.” “تیم استون مارتین کارهای فوق العاده ای را برای پیشرفت این مرکز انجام داده است و من به شدت افتخار می کنم که اولین جلسه هیئت مدیره ما در این کارخانه برگزار می شود. ولز دارای تاریخچه ای طولانی از پیشرفت های مهندسی است و هیات مدیره بسیار خرسند است که این تاریخچه نقش مهمی را در توسعه استون مارتین بازی خواهد کرد.”

تولید نخستین شاسی بلند استون مارتین در سال 2019 خواهد بود - خودرو ویترین

150 کارگر در حال حاضر برای کار در این سایت جذب شده اند و قرار است تا 750 شغل جدید در این منطقه ایجاد گردد.

تولید نخستین شاسی بلند استون مارتین در سال 2019 خواهد بود - خودرو ویترین

همچنین Ken Skates، وزیر حمل و نقل بریتانیا در خصوص فعالیت های استون مارتین گفت: “من خوشحال هستم که همکاری ما با استون مارتین، درست در قلب فرودگاه Cardiff و منطقه اقتصادی اتن (Athan) انجام می شود و این کاملا به نفع ماست.” “هدف این شرکت تا به امروز ، فقط پیشرفت و البته ایجاد رشد و آرامش برای نسل آینده بوده است و در صورت تکمیل این سایت در سطح جهانی ما فرصت های فراوانی را در بخش خودروسازی برای نسل های آینده فراهم خواهیم ساخت.”

منبع : Carscoops.com

مطالب مرتبط :

استون مارتین ونکوئیش جدید رقیب فراری 488 میشود!

استون مارتین DBS سوپرلگرا جدید معرفی شد

اولین دستگاه از استون مارتین ونتیج 2019 تولید شد