تویوتا لندکروز تیونینگ شده توسط Wald

تویوتا لندکروزر یکی از بهترین SUV ها در بخش خود است. در یک نگاه محافظه کارانه، این خودرو دارای سطح خوبی از تجهیزات، فضای وسیع کابین و توانایی رقابت بر روی دامنه های شیب دار و یا مسیرهای بیابانی می باشد. تویوتا لندکروز تیونینگ شده توسط Wald یکی از جدیدترین نسخه های تقویت شده این شاسی بلند ژاپنی است که در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

  تویوتا لندکروز تیونینگ شده توسط Wald

به طور معمول، در نسخه های تیونینگ شده انتظار می رود که قابلیت های آفرود سواری بهبود پیدا کند. با این حال، آخرین پکیج ارتقاء Wald International دقیقا به شما نمی گوید که روی چه چیزی کار کرده است و کمی شما را گیج می کند.

تویوتا لندکروز تیونینگ شده توسط Wald

این تیونر ژاپنی دو کیت بدنه مجزا را برای خریداران ارائه می دهد. اولین کیت نسخه استاندارد نام داشته و سپرهای جلو و عقب گسترش یافته تا با عریض شدن خود یک نگاه تهاجمی را بوجود بیاورد، به علاوه یک چراغ عقب بر روی باله، همینطور یکLED DRL و یک چراغ ترمز LED هم در این طراحی جدید بکار برده شده است.

تویوتا لندکروز تیونینگ شده توسط Wald

طراحی کیت دوم بدنه کمی افراطی تر انجام شده است، و علاوه بر بروز رسانی های فوق، لندکروز را به ضربه گیر های جانبی همراه با چراغ راهنمایی LED تجهیز کرده است.

تویوتا لندکروز تیونینگ شده توسط Wald

هر دو نسخه این SUV مجهز به چرخ های جدید، با اندازه 10 × 22 اینچ که سایز کارخانه است و اندازه 10.5 × 22 اینچ برای نسخه تقویت شده می باشند. “پروژه بدنه گسترده “، همانطور که Wald International هم به آن اشاره می کند، می تواند بر روی یک جفت رینگ های 10.5 × 24 اینچی قرار بگیرد.

تویوتا لندکروز تیونینگ شده توسط Wald

در عین حال، بهسازی دیگری شامل دیسک ترمزهای جدید 405 × 34 – 8 کالیپر و همچنین میله های ترمز از جنس فولاد ضد زنگ، در این نسخه تیونینگ اعمال شده است.

در نهایت، تیونر ژاپنی همچنین سیستم اگزوز کارخانه این SUV را با یک برند تجاری ساخته شده از فولاد ضد زنگ جایگزین کرده است. و در هر سمت سپر عقب خودرو دو لوله اگزوز وجود دارد. این تغییرات در عملکرد خودرو چندان تاثیر خاصی ندارد اما در ایجاد صدای خوفناک و جذاب واقعا فوق العاده است!

منبع : Carscoops.com مترجم : پریسا زحمت کش

مطالب مرتبط :

عرضه نسخه جدیدی از تویوتا پرادو 2018

مقایسه تویوتا کمری 2018 و هوندا آکورد 2018

افزایش قیمت 80 میلیونی تویوتا هایلوکس در بازار