تویوتا پرادو 2018 با تیونینگ Wald

اگر شما آدم بلند پرواز و تخیلی هستید، هیچ تیونری بهتر از Wald International، که یک شرکت ژاپنی است، برای شما وجود ندارد. اما تویوتا پرادو 2018 با تیونینگ Wald می تواند ذهن شما را آشفته سازد!

تویوتا پرادو 2018 با تیونینگ Wald

این شرکت تجربه کار با بسیاری از اتومبیل ها را دارد، از جمله هاچ بک های عجیب و غریب، که با یک کیت بدنه فوق العاده و چرخ های جدید آماده حرکت شده اند. اخیرا، این شرکت کیت بدنه Sports Line را برای تویوتا لندکروزر پرادو و تویوتا Harrier بکار برده است. چیزی که ما را بیشتر متعجب کرده، این است که یکی از آنها از دید ما چنگی به دل نمی زند!!

تویوتا پرادو 2018 با تیونینگ Waldتویوتا پرادو 2018 با تیونینگ Wald

بیایید با پرادو شروع کنیم، در بین تیونینگ این دو خودرو، طراحی پرادو تا حد زیادی تاسف بار است. Wald در این SUV یک جلو پنجره کرومی بزرگ و یک سپر جلوی سفارشی را بکار برده است و چشم انداز آن همین خودرویی شده که در عکس می بینید!

تویوتا پرادو 2018 با تیونینگ Wald

در قسمت های دیگر، تویوتا برای این خودروی خود، لوله های اگزوز را در جوانب، چرخ های کرومی سیاه با پره های متعدد، باله سقف کوچک و یک سپر عقب با چهار خروجی اگزوز غیر واقعی (در عملکرد و صدای اگزوز تاثیری ندارد) مجهز شده است. در کل اگر بخواهیم بگوییم، خیلی وحشتناک است !!

تویوتا پرادو 2018 با تیونینگ Waldتویوتا پرادو 2018 با تیونینگ Wald

اما کارهایی که با کیت Sports Line برای تویوتا Harrier انجام شده ، می توان گفت که نسبتا خوب از آب درآمده است! اصلاحات کلیدی شامل یک جلوبندی هدف دار با یک باله متمایز در مرکز، باله های جانبی و همچنین چرخ های سیاه می باشد. با نگاهی به عقب، یک سپر جدید می بینیم که به طور واضح از خودروهای فرمول یک الهام گرفته شده است!

آیا شما این دو Toyota که توسط Wald تیون شده را دوست دارید یا فکر می کنید هر دو آنها وحشتناک هستند؟!

منبع : Carscoops.com  مترجم پریسا زحمت کش

مطالب مرتبط :

تویوتا لندکروز با تیونینگ Wald، با ابهت تر از قبل

عرضه نسخه جدیدی از تویوتا پرادو 2018

مقایسه تویوتا کمری 2018 و هوندا آکورد 2018

آلبوم تصاویر