توسعه تکنولوژی رانندگی خودران لندروور

تکنولوژی رانندگی خودران لندروور :تکنولوژی رانندگی خودران لندروور توسط دانشگاه بیرمنگام در حال انجام است.

لندروور در سال جاری ، فعالیت 70 ساله خود را جشن می گیرد

و آخرین فناوری این شرکت به سمت آفرود سواری در حال هدایت است، البته شاید ان چیزی که شما انتظار دارید به مرحله عمل نرسد – جگوار لندروور نشان داده است که در حال کار بر روی فناوری رانندگی مستقل خود است تا بتواند در شرایط کاملا امن یک تجربه آفرود سواری ایده آل را بوجود بیاورد.

توسعه تکنولوژی رانندگی خودران لندروور

.در حالی که بسیاری از سوالات در مورد خودروهای خودران حول محور قابلیت های جاده ای و ایمنی عابر پیاده قرار میگیرد، جگوار لندروور تکنولوژی آینده خود را در جهت دیگری متمرکز کرده است.

چگونگی عملکرد فناوری خودران و جدید لندروور

این سیستم، توسعه تکنولوژی رانندگی خودران لندروور در حال توسعه که توسط دانشگاه بیرمنگام انجام میشود، با استفاده کاربردی از تعداد زیادی دوربین ، سنسورها، رادار و دستگاه های جهت یابی برای تجزیه و تحلیل محیط اطراف خودرو بهره گرفته است و ویژگی تعیین سطح و شرایط آب و هوایی را دارد که بسیار مناسب برای آفرود سواران است. سپس این داده ها به سرعت پردازش می شوند، و به خودرو اجازه می دهد که سرعت، فرمان و تعلیق خود را تغییر داده و با توجه به شرایط منحصر به فرد آن، عمل کند.

توسعه تکنولوژی رانندگی خودران لندروورتوسعه تکنولوژی رانندگی خودران لندروور

این فناوری همچنین توانایی این را دارد که با خودروهای عقب کاروان اطلاعات را مخابره کند و بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، و اینگونه اتومبیل های عقب کاروان می توانند از موانع یا خطرات احتمالی فاصله بگیرند.

کریس هولمز، مردی که مسئول توسعه خودروهای خودران جگوار لندروور است، می گوید: “مهم است که ما خودروهای مستقل خود را با همان توانایی و عملکردی که مشتریان از تمام جگوارها و لندرورورها انتظار دارند، توسعه دهیم.” “رانندگی خودران برای صنعت خودرو سازی اجتناب ناپذیر است و ما باید اطمینان حاصل کنیم که فناوری رانندگی مستقل ما لذت بخش ترین، تواناترین و ایمن ترین نسخه ای است که ما به مرحله نوآوری و ساخت می رسانیم”.

توسعه تکنولوژی رانندگی خودران لندروورتوسعه تکنولوژی رانندگی خودران لندروور

جگوار اولین بار در سال گذشته آزمایش خودروهای خودران را آغاز کرد. این خودرو ساز انگلیسی هنوز آگهی مبنی بر اطلاعات و زمان دقیق ارائه این فناوری در لندرور جدید خود را اعلام نکرده است.

منبع : Motor1.com

مطالب مرتبط :

مدیر طراحی لندروور ، طراح سال خودرو شد