تیزری از مرسدس بنز تمام الکتریکی مفهومی

به تازگی تیزری از مرسدس بنز تمام الکتریکی مفهومی منتشر شده که نمای بهتری از طراحی این خودرو به نمایش می گذارد! مرسدس بنز با این تیزر کوتاه ما را بسیار هیجان زده کرد !!!

این ویدیو که در اینستاگرام توسط Gorden Wagener (گوردون واگنر) رئیس طراحی مرسدس منتشر شده، یک نگاه اجمالی را از مشخصات جانبی خودرو ارائه می دهد – و از نظر ظاهری به نظر می رسد که یک تفسیری مدرن از طراحی مرسدس بنز SLR Stirling Moss مدل 2009 باشد.

تیزری از مرسدس بنز تمام الکتریکی مفهومی

همانطور که دوربین در امتداد این مدل مفهومی حرکت می کند، شما می توانید یک شیشه جلو بسیار جالب را مشاهده کنید که فقط یک صندلی مرکزی را پوشش می دهد. با این حال، واضح ترین شباهت این خودرو به SLR مذکور مربوط به عقب طراحی است که در آن یک قوس برجسته و دریچه های ورودی هوا در پشت کابین دیده می شود.

تیزری از مرسدس بنز تمام الکتریکی مفهومی

به علاوه، این مدل مفهومی به نظر دارای گلگیرهای بسیار برجسته ای است که بسیار قوس داشته و تقریبا با قوس عقب خودرو در یک سطح قرار دارند. مرسدس بنز با این طراحی خود، به وضوح انگیزه رقابت طلبی خود را به همه نشان داده است.

تیزری از مرسدس بنز تمام الکتریکی مفهومی

پست Wagener همچنین شامل یک هشتگ #eqsilverarrow است و نشان می دهد که این مدل مفهومی دارای پیشرانه ای تمام الکتریکی بوده و زیر نظر  برند EQ فعالیت می کند. البته بعید به نظر می رسد که EQ Silver Arrow به عنوان یک نسخه تولیدی عرضه شود. از این رو می توان بیشتر آن را به عنوان نمونه ای برای نمایش تلاش های الکتریکی خودروساز دانست و همینطور نشان می دهد که یک خودروی الکتریکی تا چه حد می تواند جذاب باشد.

تیزری از مرسدس بنز تمام الکتریکی مفهومی

مرسدس بنز تنها سازنده خودرو مفهومی سریع السیر در Pebble Beach ایالت کالیفرنیا نیست. بلکه شبیه به همین طراحی را شما می توانید در روزهای اخیر در تیزرهای مفهومی برند ژاپنی اینفینیتی تحت عنوان Prototype 10 مشاهده کنید.

منبع : Carscoops.com  مترجم : پریسا زحمت کش

جدیدترین تیزر خودرو برقی مرسدس بنز

مطالب مرتبط :

900 اسب بخار قدرت برای مرسدس بنز E63 AMG !

اتوبوس برقی جدید مرسدس بنز معرفی شد

مرسدس بنز GLE63 کوپه سیاه پوش می شود!