تیزر تصویری از بی ام و X7 جدید

به تازگی تیزر تصویری از بی ام و X7 جدید منتشر شده است.به نظر می رسد این شاسی بلند آلمانی آماده هر چیزی که فکرش را بکنید، باشد!

بی ام و X7 دیگر یک راز مخفیانه نیست. عکاسان جاسوسی ما به از اندازه کافی عکس هایی را برای اثبات این مسئله گرفته اند. این یک خودروی بزرگ جثه نیست. این خودروساز آلمانی در سال جاری به همراه عکاسان در آب و هوای سرد، X7 را در سراسر جهان تست کرده است. رونمایی رسمی همینطور نزدیک تر می شود – احتمالا در نمایشگاه خودرو لس آنجلس – کمپانی BMW سعی کرده است تا در تولید X7 نهایت کیفیت را به کار بگیرد. خودرو ساز در این ویدئو – SUV  جدید و اسپرت خود را در محیط های مختلف، آزمایش می کند.

تیزر تصویری از بی ام و X7 جدید

این SUV در مسیرهای مختلف پوشیده شده از برف تا مسیرهای کوهستانی و بیابان های خشک را طی می کند.و همین طور از حاشیه مرز قطب به آفتاب  سوزان آفریقای جنوبی برده می شود. اما این آزمایش در مورد ماجراجویی در جاده ها نیست. BMW قبل از انجام آزمایش های دینامیکی در جاده های پیچ و تاب خورده کشور ، X7 را از طریق مسیرهای ترافیکی که مجبور به توقف و شروع مجدد است، تست می کند.

تیزر تصویری از بی ام و X7 جدید

در حالی که بی ام و X7 هنوز دارای قسمت های مستتر شده ای است، اما ما تصویر کاملی از آن را در ذهنمان داریم. در اوایل ماه جاری یک تصویر از این SUV آشکار شد و چندین عنصر طراحی مانند چراغهای جلو باریک، جلوبندی پایه، جلو پنجره بسیار بزرگ و دریچه های زیر سپر را فاش کرد. این تصویر به سرعت به یک طراحی قانع کننده تبدیل شده است و نشان دهنده یک بی ام و X7 بزرگ و خوش استایل می باشد.

تیزر تصویری از بی ام و X7 جدید

با تمام اطلاعاتی که از اطراف X7 داریم، اما ما نظر زیادی در مورد داخل این خودرو جدید نداریم. با توجه به عکس های جاسوسی گرفته شده – به نظر می رسد نمای داخلی آن بسیار شبیه به مدل استاندارد خواهد بود. این شاسی بلند جدید باید آپشن های بسیاری را از سری 8 که به تازگی رونمایی شده است، قرض گرفته باشد. از جمله همان صفحه کیلومتر دیجیتال جدید. این خودرو در ظرفیت های 7 و 6 نفره عرضه خواهد شد. قدرت این خودرو توسط یک پیشرانه 8 سیلندر 4.4 لیتری تویین توربو تامین می شود. X7 جدید با یک سیستم انتقال اتوماتیک هشت سرعته ZF عرضه خواهد شد. شایعاتی هم وجود دارد که نشان می دهد که این خودرو یک موتور دیزلی هم خواهد داشت.

تیزر تصویری از بی ام و X7 جدید

BMW در حال ساخت نمونه اولیه X7 در کارخانه Spartanburg در کارولینای جنوبی است. این مکانی است که این خودروساز آلمانی خط تولید مدل جدید خود را در آنجا راه اندازی می کند.

منبع : Motor1.com  مترجم : پریسا زحمت کش

برای مشاهده تیزر تصویری از بی ام و X7 جدید روی ویدیو زیر کلیک کنید .

 

مطالب مرتبط :

طرح جالب تعویض خودرو کارکرده BMW

انتشار ویدئویی رسمی از BMW X5 جدید

شاهکار منهارت به مناسبت سالگرد BMW M5 جدید

آیا M5 ، از آن چیزی که BMW می گوید، سریعتر است؟