تیونینگ تویوتا هایلوکس توسط تیونر ایسلندی

تویوتا هایلوکس یکی از پرفروش ترین پیکاپ های بازار این کلاس شناخته می شود که در بازار کشورمان نیز از طرفداران بی شماری برخوردار است و در جاده های کشورمان نسل فعلی آن در حال تردد هست. این مدل علاوه بر کیفیت بسیار بالا دارای ویژگی های فراوانی از نظر آفرود و بیابان نوردی نیز می باشد. تیونینگ تویوتا هایلوکس توسط تیونر ایسلندی ، جدیدترین تیونی است که بر روی این خودرو ژاپنی اعمال شده است.

تیونینگ تویوتا هایلوکس توسط تیونر ایسلندی ، قابلیت بیابانی و هندلینگ بهتر

اولین نسل تویوتا هایلوکس در سال 1968 تولید شد و حالا 50 سال از عمر این خودرو می گذرد. شرکت Arctic Trucks که در زمینه تیونینگ خودروها دو دیفرانسیل و شاسی بلند فعالیت دارد به تازگی نسخه ای خاص از هایلوکس را با نام AT35 معرفی کرده است.

تیونینگ تویوتا هایلوکس توسط تیونر ایسلندی ، قابلیت بیابانی و هندلینگ بهتر

این تویوتا هایلوکس خاص نسبت به دیگر مدل های استاندارد از امکانات و تجهیزات بیشتر برخوردار می باشد. البته Arctic Truck نسخه خاص هایلوکس AT35 را مختص بازار بریتانیا در نظر گرفته است.

تغییرات اعمال شده بر روی هایلوکس توسط Arctic Trucks

در نمای ظاهری خودرو AT35 تفاوت چندانی با مدل استاندارد هایلوکس ندارد تنها گلگیرهای چرخ ها پهن تر شده تا بتواند چرخ های بزرگتر مدل شرکت ایسلندی را در خود جای دهد. همین امر نشان می دهد تاکید تیونر بر قابلیت های آفرودی و هندلینگ این خودرو ژاپنی بوده است.

تیونینگ تویوتا هایلوکس توسط تیونر ایسلندی ، قابلیت بیابانی و هندلینگ بهترتیونینگ تویوتا هایلوکس توسط تیونر ایسلندی ، قابلیت بیابانی و هندلینگ بهتر

در بخش فنی این خودرو پیکاپ دارای یک جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک، رینگ های 17 اینچ می باشد و تنها به صورت دو کابین بفروش می رسد. ارتفاع هایلوکس AT35 1890 میلی متر، طول آن 5335 میلی متر و پهنای آن نیز 1990 میلی متر است که به طور کلی ارتفاع و عرض خودرو کمی افزایش داشته است. تغییرات صورت گرفته بر روی این پیکاپ پرطرفدار باعث افزایش 25 درصدی هندلینگ آن نسبت به نسخه های استاندارد شده است.

منبع : Asrekhodro.com

در ویدئو زیر با این پیکاپ تیونینگ شده و قابلیت های آن بیشتر آشنا شوید

مطالب مرتبط :

تویوتا لندکروز وارد ناوگان پلیس کشور شد