تیونینگ لامبورگینی هوراکان آویو

تیونینگ لامبورگینی هوراکان آویو توسط لوتن موتوراسپرت – در سال 2016 میلادی کمپانی ایتالیایی لامبورگینی از نسخه آویو (Avio) مدل هوراکان در نمایشگاه ژنو پرده برداشت. این سوپر اسپرت از موتور 5.2 لیتری V10 تنفس طبیعی (بدون بهره گیری از توربو و سوپرشارژ) سود می برد و قادر بود از طریق یک گیربکس 7 سرعته اتوماتیک دابل کلاچ در عرض 3.2 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت دست یابد.

تیونینگ لامبورگینی هوراکان آویو توسط لوتن موتوراسپرت

اخیرا تیونر Luethen Motorsport که در شهر هامبورگ فعالیت می کند اقدام به بهسازی ظاهری لامبورگینی هوراکان نموده و آن را جهت عرضه به بازار معرفی کرده است. تغییراتی که این تیونر آلمانی بر روی این خودرو پرطرفدار اعمال کرده صرفا به تغییرات بصری محدود شده و بخش فنی و پیشرانه آن دست نخورده باقی مانده است.

تیونینگ لامبورگینی هوراکان آویو توسط لوتن موتوراسپرتتیونینگ لامبورگینی هوراکان آویو توسط لوتن موتوراسپرت

لوتن موتوراسپرت جهت تمایز محصول خود از پکیج مخصوصی بهره برده است. این شرکت اسپلیترهایی را در بخش جلو و جانبی هوراکان آویو نصب کرده است. همچنین بالچه کوچکی در بخش جلو و بال مخصوصی در بخش عقب خودرو تعبیه گردید. جنس قطعات بکار رفته فوق همگی از فلز سبک وزن فیبر کربن می باشد.

تیونینگ لامبورگینی هوراکان آویو توسط لوتن موتوراسپرت

تیونر آلمانی از رینگ های آلیاژی 20 اینچی در جلو و 21 اینچی در عقب استفاده کرده است. درب های خودرو نیز با عبارت نمادین L63 مزین شده است که L مخفف نام این شرکت و 63 نیز به سال تاسیس این شرکت تیونینگ که به سال 1963 بر می گردد اطلاق می شود.

تیونینگ لامبورگینی هوراکان آویو توسط لوتن موتوراسپرتتیونینگ لامبورگینی هوراکان آویو توسط لوتن موتوراسپرت

لازم به ذکر است از آنجایی که قوای محرکه هوراکان Avio لوتن موتوراسپرت نسبت به مدل استاندارد تغییرات خاصی تجربه نکرده حداکثر سرعت این سوپر اسپرت ایتالیایی به میزان 325 کیلومتر بر ساعت محدود شده است.

مطالب مرتبط :

از لامبورگینی مورسیه لاگو ساخت ایران بیشتر بدانید

درگ لامبورگینی هوراکان و هوندا NSX ؛ پیروزی آسان یک ژاپنی بر ایتالیایی!

خودتان را برای دیدن لامبورگینی جدید و جذاب آماده کنید!

این لامبورگینی Urus نظر همه را به خود جلب می کند!

لامبورگینی هوراکان با تیونینگ Nero Nemesis را بشناسید

گالری تصاویر