تیونینگ مرسدس بنز AMG GT توسط شرکت ژاپنی

نسل جدید مرسدس-AMG GT S جثه بزرگی ندارد، اما هنوز می تواند بسیار شگفت انگیز باشد! مرسدس بنز AMG GT یکی از دوست داشتنی مدل ها در جهان تیونینگ است و تیونینگ مرسدس بنز AMG GT توسط شرکت ژاپنی Wald International جدید ترین تیون انجام شده بر روی این مدل پرطرفدار است.

تیونینگ مرسدس بنز AMG GT توسط شرکت ژاپنی Wald International
مرسدس بنز AMG GT S

تیونر مذکور، طرح GT S را انتخاب کرده تا متناسب با کیت بدنه ‘Black Bison’ باشد. نسخه های در دسترس FRP به عنوان طرح استاندارد و یا CFRP به عنوان یک نسخه سفارشی و اختیاری است که شامل، تغییرات در سپرهای های جلو و عقب، باله های جانبی، زاویه آیرودینامیکی در سپر جلو و باله عقب است.

تیونینگ مرسدس بنز AMG GT توسط شرکت ژاپنی Wald Internationalتیونینگ مرسدس بنز AMG GT توسط شرکت ژاپنی Wald International

این تیونر ژاپنی نمی گوید که آیا این رنگ سبز مات رنگ پیش فرض بدنه خودرو است، یا اینکه رنگ های دیگری را نیز برای این خودرو در نظر گرفته است.

با این حال، این تیونر برای مدل مرسدس-AMG GT S رینگ های 9.5 × 21 برای جلو و رینگ های 10.5 × 21 برای عقب تدارک دیده است، در حالی که سایز 22 اینچی هم به صورت آپشن، در دسترس خریداران است.

تیونینگ مرسدس بنز AMG GT توسط شرکت ژاپنی Wald International

طراحی داخلی و قوای محرکه کوپه اسپرت آلمانی

Wald هیچ تصویری را از داخل کابین آخرین پروژه خود منتشر نکرده است. اگرچه آنها درباره ارتقا و بروز رسانی تجهیزات داخلی سخنی به میان نیاورده اند، بنابراین حدس می زنیم که آنها فقط بر روی ظاهر خودرو کار کرده اند.

تیونینگ مرسدس بنز AMG GT توسط شرکت ژاپنی Wald International

GT S تیونینگ شده همچنین قابلیت های قدرت موتوری خود را حفظ کرده است. بنابراین، 515 اسب بخار و 670 نیوتن متر گشتاور را از یک پیشرانه تویین توربو 4.0 لیتری V8 بدست می آورد. این کوپه آلمانی سرعت 0 تا 100 کیلومتر (0 تا 62 مایل) در ساعت را در عرض 3.8 ثانیه طی می کند و حداکثر سرعت آن نیز به 310 کیلومتر (193 مایل در ساعت) می رسد.

منبع : Carscoops.com

مطالب مرتبط :

مرسدس بنز GLE63 کوپه سیاه پوش می شود!