تیونینگ پژو 308 GTi جدید

با معرفی تیونینگ پژو 308 GTi که توسط تیونر Clemens Motorsport صورت گرفت همراه ما باشید.

Peugeot 308 GTi با قدرت خروجی 268 اسب بخار در شکل استوک و کارکرده، در برابر رقیبانی مانند فولکس واگن Golf GTI و هیوندای i30 N قرار می گیرد. پس از تغییراتی که تیونر Clemens Motorsport انجام داده است، اکنون این خودرو قادر به رقابت با Golf R می باشد.

تیونینگ پژو 308 GTi ؛ هاچ بک داغی که داغ تر شد - خودرو ویترین

این تیونر فرانسوی که در تقویت اتومبیل هایی از قبیل Peugeot، Citroen و DS تخصص دارد، سه سطح قدرتمند را برای ارتقاء موتوری این خودرو در نظر گرفته است. اولین سطح ارتقای موتوری با تعدیل کننده واحد کنترل موتور (ECU)، خروجی را به 286 اسب بخار و 360 نیوتن متر گشتاور افزایش می دهد.

از سوی دیگر، سطح 2 تیونینگ پژو 308 GTi، دارای موتور توربوشارژ 1.6 لیتری بنزینی است و میتواند قدرت را تا 299 اسب بخار و 380 نیوتن متر گشتاور برساند. این خروجی توسط کیت خنک کننده داخلی، سوپاپ تغییر دهنده هوا و فیلتر هوای فوق عملکردی تامین می شود که توسط تیونر Clemens Motorsport طراحی شده است.

تیونینگ پژو 308 GTi ؛ هاچ بک داغی که داغ تر شد - خودرو ویترینتیونینگ پژو 308 GTi ؛ هاچ بک داغی که داغ تر شد - خودرو ویترین

جذابترین طراحی مربوط به موتور سطح 3 می باشد که 306 اسب بخار و 400 نیوتن متر گشتاور را با تغییر دریچه های ورودی هوا همراه با یک فیلتر هوای جدید و اضافه کردن یک سیستم اگزوز فولاد ضدزنگ 70mm ارائه می دهد.

آمار ثبت شده همانند Golf R استاندارد می باشد. یعنی فقط 4.6 ثانیه طول می کشد تا از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت (62 مایل بر ساعت) دست پیدا کند. با این وجود، بر خلاف پژو، گلف از سیستم استاندارد انتقال قدرت دو دیفرانسیل بهره می برد.

تیونینگ پژو 308 GTi ؛ هاچ بک داغی که داغ تر شد - خودرو ویترینتیونینگ پژو 308 GTi ؛ هاچ بک داغی که داغ تر شد - خودرو ویترین

Clemens Motorsport با افزودن چرخ های آلیاژی جدید به این هاچ بک جذاب فرانسوی، کار خود را تکمیل کرده است که به اصطلاح CC-Zero نامیده می شود. این نام گذاری از انقلاب Schmidt گرفته شده است و دارای سایز 8.5 × 19 اینچی و تایرهای 235/35 می باشد، البته سایز 20 اینچی هم موجود است.

منبع : Carscoops.com

مطالب مرتبط :

تیونر ژاپنی و تیونینگ مرسدس بنز AMG GT S

لامبورگینی هوراکان با تیونینگ Nero Nemesis

گالری تصاویر