ثبت رسمی نام تجاری لکسوس LQ

نام تجاری لکسوس LQ در اداره ثبت اختراع ایالات متحده رسما توسط این برند لوکس ژاپنی ثبت شد. ثبت رسمی نام تجاری لکسوس LQ بدان معنی است که برند لوکس و زیر مجموعه کمپانی تویوتا یعنی لکسوس در صدد تولید محصولی جدید و اضافه کردن آن به سبد محصولات خود است.ممکن است نام تجاری Lexus LQ برای تولید LF-1 Limitless کانسپت بکار رود !! 

ثبت رسمی نام تجاری لکسوس LQ در اداره ثبت اختراع ایالات متحده

حرف “L” برای مدل های برتر در طول عمر 30 ساله این برند اختصاص داده شده است، مطلب به این اشاره دارد که Lexus به طور جدی به فکر طراحی یک خودرو جدید است تا در کنار مدلهای موجود،sedan  LS ، کوپه LC و شاسی بلند LX قرار بگیرد.

پلت فرم طراحی مدلهای LS و LC بیشتر بصورت سدان و اسپرت است، در حالی که پلت فرم LX مبتنی بر تویوتا  LandCruiser است.

اضافه شدن پسوند Q به نام شاسی بلندهای لکسوس

تا به امروز، لکسوس از پسوند X برای Crossovers و SUV های خود استفاده کرده است، به زودی این نام ها از UX و NX گرفته تا RX ، GX مبتنی بر Prado و LX گسترش می یابد و احتمالا پسوند جدیدی به شاسی بلندهای این برند لوکس اضافه خواهد شد.

ثبت رسمی نام تجاری لکسوس LQ در اداره ثبت اختراع ایالات متحدهثبت رسمی نام تجاری لکسوس LQ در اداره ثبت اختراع ایالات متحده

وجود LX و استفاده از پسوند ‘X‘ ممکن است قدرت و تحرک بیشتری از پتانسیل محصولات لکسوس را منعکس سازد.

اگر نام LQ برای تولید نسخه LF-1 Limitless استفاده شود و این خودرو به عنوان یک مدل موفق برای لکسوس ژاپنی به شمار رود، پسوند Q می تواند برای کراس اوورهای دو درب و یا کوپه بیشتر مورد استفاده قرار گیرد – مثلا RQ، NQ و UQ.

ثبت رسمی نام تجاری لکسوس LQ در اداره ثبت اختراع ایالات متحدهثبت رسمی نام تجاری لکسوس LQ در اداره ثبت اختراع ایالات متحده

همانطور که ما همواره در مقالات به مورد ثبت علائم تجاری توجه داشته ایم، علامت تجاری جدید لزوما به این معنی نیست که محصول جدید عالی است یا حتی اگر اینگونه هم باشد، دلیلی بر بی نقص این مدل ها نیست.

منبع : Caradvice.com.au

در پایان از شما دعوت می شود با کانسپت لکسوس LF-1 Limitless بیشتر آشنا شوید

مطالب مرتبط :

نسل جدید لکسوس ES در پکن رونمایی شد