جگوار J-Pace شاسی بلند آینده کمپانی

جگوار J-Pace شاسی بلند آینده کمپانی بریتانیایی است که قرار است در سال های نه چندان دور در خط تولید این خودروساز قرار گیرد. جگوار در پی سرمایه گذاری در کلاس رو به رشد کراس اوورها (Crossover) و شاسی بلندها (SUV) است.

شرکت جگوار ورود به بخش شاسی بلندها را با تولید مدل F-Pace آغاز کرد و موفقیت های زیادی را نیز کسب نمود. به طوری که در سال 2016 عنوان خودرو برتر دنیا در این سال را از آن خود کرد.

جگوار اف پیس
جگوار F-Pace

پس از چنین دستاورد بزرگی، این شرکت مدل کوچکتری را با نام E-Pace به جهانیان معرفی کرد که انتظار می رود بتواند فروش بالایی را برای این خودروساز رقم بزند. در ادامه برنامه های بلند پروازانه ، این شرکت مدتی قبل از اولین خودرو شاسی بلند تمام الکتریکی خود رونمایی کرد و ورود رسمی این کمپانی به بخش خودروهای برقی را اعلام نمود.

جگوار E-Pace

شاسی بلند جدید جگوار بزرگتر و لوکس تر خواهد بود

اکنون گفته می شود جگوار در حال آماده سازی مدل J-Pace است که طراحی شده تا با پورشه کاین رقابت کند. این شاسی بلند ممتاز دارای شکل جدید الهام گرفته از مدیر طراحی جگوار، Ian Callum بوده و چهارمین شاسی بلند این برند طی پنج سال اخیر خواهد بود.

جگوار J-Pace شاسی بلند آینده کمپانی رقیب پورشه کاین می شود

اگرچه F-Pace یک موفقیت محسوب می شود و I-Pace و E-Pace هر دو موفق به نظر می رسند، مدیران جگوار می دانند که باید روی تولید مدل های ممتازتر تمرکز کنند تا جگوار ماهیت خودروهای لوکس عملکرد بالای خود را حفظ کند. این همان جایی است که J-Pace در آن قرار می گیرد. این خودرو محصولی بزرگ تر و لوکس تر در خط تولید شاسی بلندهای جگوار خواهد بود.

این خودروساز هم چنین بر برقی سازی تمرکز کرده و وعده داده که تا سال 2020 برای هر مدل خود حداقل یک نسخه برقی عرضه کند.