معرفی جیپ رانگلر Conversion Bruiser 6*6 شش چرخ

جیپ رانگلر Conversion Bruiser 6*6 شش چرخ با موتور 450 اسب بخاری V8 معرفی شد.

وسایل نقلیه 6 چرخ سواری همیشه در میان علاقه مندان نه صرفا برای توانایی آفرود سواری، از جایگاه بی نظیری برخوردار است و این چیزی است که در اطراف ما زیاد وجود ندارد.

معرفی جیپ رانگلر Conversion Bruiser 6*6 شش چرخمعرفی جیپ رانگلر Conversion Bruiser 6*6 شش چرخ

در حال حاضر، خریداران، در صورتی که می توانند قیمت سنگین چنین خودروهایی را هضم کنند، بین این خودروهای مرسدس بنز شامل G63، Kahn Flying Huntsman و Hennessey VelociRaptor حق انتخاب دارند. کسانی که به چیزی افراطی فکر می کنند می توانند از sixteen Devel استفاده کنند.اما در مورد کسانی که به دنبال چیزی بیشتر از گردش روی زمین هستند، جیپ چطور است؟

خب، به استثنای یک شرکت چینی از چند سال پیش، هیچ خودرویی 6 چرخ آفرود برای خرید در نمایشگاه ها وجود نداشت. تا همین اواخر، که شرکتی با نام Bruiser Conversions تصمیم گرفت که یک جیپ Wrangler را از نو بسازد و آن را به یک مهاجم قوی شش چرخ تبدیل کند.

معرفی جیپ رانگلر Conversion Bruiser 6*6 شش چرخ

این خودرو در نمایشگاه SEMA در سال گذشته در لاس وگاس ارائه شده است و از آن زمان رویدادهای مختلفی انجام شده، اما ما به تازگی نظرمان جلب شده است، بنابراین اجازه دهید ببینیم چی در موردش بدست می آوریم.

تجهیزات جدید برای رانگلر جدید

برای شروع، این نسخه دارای یک بدنه طولانی تر برای قرار گرفتن اکسل اضافی است و یک تخت در عقب با چوب بلوط طراحی شده، افزایش ارتفاع از زمین، سیستم تعلیق ویژه، بکسل کوچک در جلو و چرخ های آلیاژی مخصوص با روکش لاستیک آفرود Mickey Thompson از دیگر مشخصات این خودرو آفرود است. بنابراین، می تواند برخی از دامنه های بسیار شیب دار را بسیار راحت طی کند.

معرفی جیپ رانگلر Conversion Bruiser 6*6 شش چرخمعرفی جیپ رانگلر Conversion Bruiser 6*6 شش چرخ

دیگر ویژگی هایی که باید ذکر شود عبارتند از: ظاهری با رنگ سبز مات ، آینه های جانبی با چراغ های LED چرخشی ، سپرهای فولادی و آپشن اختیاری نوار نوری نصب شده روی ستون جلو خودرو.

Conversion Bruiser می تواند هر JL، JK، و TJ Wrangler را به مشخصات مختلف، نه فقط 6 × 6 تغییر دهد و همچنین بجز موتور LS3، همچنین می تواند Hemi V8 یا Cummins Turbo دیزل را در محفظه موتور کار بگذارد.

معرفی جیپ رانگلر Conversion Bruiser 6*6 شش چرخ

با این حال، قطعات قدرتمندی در محفظه موتور قرار گرفته است. به علاوه، این تیونر تصمیم به ساخت یک موتور GM LS3 V8 با 480 اسب بخار گرفت و سیستم انتقال Atlas 3.0 را هم چاشنی آن کرد تا این خودرو به لحاظ توان و قدرت چیزی کم نداشته باشد.

منبع : Carscoops.com

 

مطالب مرتبط :

رونمایی از جیپ رنگید 2019 در تورین ایتالیا