جیپ رانگلر Rubicon با تیونینگ Cartech

خودرو آمریکایی جیپ رانگلر یکی از محبوب ترین خودروهای آفرود برای عاشقان کوهنوردی و بیابان نوردی است. تیونر سوئیسی کارتک (Cartech) نسخه روبیکان این مدل پرطرفدار را تقویت کرده و آن را به جهانیان معرفی نمود. با ما همراه باشید تا جیپ رانگلر Rubicon با تیونینگ Cartech را بیشتر بشناسید.

جیپ رانگلر Rubicon با تیونینگ Cartech ؛ خاص تر و مجهزتر از قبل

در حال حاضر، تقریبا همه مشتری ها و رقیبان این کمپانی می دانند که جیپ نسل جدیدی از Wrangler را در دست تولید دارد. با این حال، حتی نسخه های پیشین هم بعنوان یکی از جذاب ترین خودروهای آفرود در بازار باقی خواهند ماند.

این تیونر از هیچ چیزی غافل نشده است و هر چیزی که لازم بوده برای این جیپ در نظر گرفته است،حتی برای استفاده دراز مدت! به عنوان مثال Carten- Wrangler Rubicon را همین طور که در عکس می بینید، آماده برای مقابله با هر چیزی که شما بخواهید، می باشد.

جیپ رانگلر Rubicon با تیونینگ Cartech ؛ خاص تر و مجهزتر از قبلجیپ رانگلر Rubicon با تیونینگ Cartech ؛ خاص تر و مجهزتر از قبل

امکانات و آپشن های اضافی

از سیستم تعلیق جدید تا لاستیکهای مخصوص آفرود سواری که با یک جفت چرخ های آلیاژی 17 اینچی طراحی شده تا پوشش محافظتی فولادی سپرهای جلو و عقب خودرو، این جیپ همه موارد را دارد. همچنین یک بکسل هم در بخش جلو وجود دارد، تا وقتی که با موارد چسبنده یا لغزنده روبرو شدید بتوانید آن را بکسل کرده و به حرکت در آورید.

جیپ رانگلر Rubicon با تیونینگ Cartech ؛ خاص تر و مجهزتر از قبلجیپ رانگلر Rubicon با تیونینگ Cartech ؛ خاص تر و مجهزتر از قبل

البته چراغهای اضطراری در جلو و چراغهای LED برروی سقف تعبیه شده تا شما در شب دید بیشتری داشته باشید. از همه اینها گذشته، نباید از گلگیرهای غول پیکر و ضد ضربه این جیپ هم غافل شد.

جیپ رانگلر Rubicon با تیونینگ Cartech ؛ خاص تر و مجهزتر از قبل

این تیونر سوئیسی چیز دیگری در مورد پروژه Wrangler Rubicon جدید خود منتشر نکرده است، اما ممکن است به روز رسانی های دیگری هم انجام داده باشد که ما از آن آگاه نباشیم، از جمله افزایش بالقوه قدرت موتور! پس باید منتظر خبرهای بیشتری از Cartech باشیم.

منبع : Carscoops.com

مطالب مرتبط :

جیپ رانگلر 6 چرخ ، خودرویی مختص آفرود سواران

رونمایی از جیپ رنگید 2019 در تورین ایتالیا

گالری تصاویر