حراج یک لینکلن کلاسیک اصیل

امروز به بهانه حراج یک لینکلن کلاسیک اصیل قصد داریم شما را با یک کوپه ناب آمریکایی آشنا کنیم.

دهه 1970 معروف به زمان هدیونیسم (تفریح طلبی) در آمریکا بوده است؛ این دوره توسط رمان نویس، Tom Wolfe “دهه من” لقب گذاری شد. این حساسیت بیانگر اهمیت فرهنگ خودرو و همچنین محبوبیت فوق العاده “ماشین های شخصی لوکس” است. به جای یک اتاق چهار درب، این ماشین ها به همان اندازه بزرگ بودند اما منحصرا دو درب داشتند و کابین های کوچکترشان فقط دو صندلی داشتند (و کمی باریک بودند) و بیشتر هزینه این طراحی ها را در قسمت کاپوت بکار می بردند و با طولانی تر کردن اندازه کاپوت به رقیبان خود فخر می فروختند.

حراج یک لینکلن کلاسیک اصیل ؛ کوپه ای با طراحی خارق العاده و با نشان IV

گرچه بزرگترین فروشندگان، خودروهای با قیمت متوسط می فروختند مثل شورلت Monte Carlo و اولدزموبیل Cutlass Supreme بوده اند اما در نوک فروش این هرم در سال 1976 خودروهایی لوکس همچون لینکلن Continental و رقیب سرسخت آن، کادیلاک Eldorado قرار داشتند.

حراج یک لینکلن کلاسیک اصیل ؛ کوپه ای با طراحی خارق العاده و با نشان IVحراج یک لینکلن کلاسیک اصیل ؛ کوپه ای با طراحی خارق العاده و با نشان IV

علامت IV در آن دوران ، نماد غرور و افتخار طراحی آن خودروها بوده است، که دارای چراغ های پنهان، جلو پنجره رولزرویسی، برجسته بودن نماد شرکت بر روی کاپوت، کاپوت کشیده، یک ترکیب نیمه از ونیل بر روی سقف (ترکیب پلاستیکی از رزین پلیمریزه شده) و پنجره های کوچک اپرا به شکل بیضی می باشد. در سال 1976، لینکلن علامت IV را برای مدل های ویژه ای که دارای طرح های رنگی و آپشن های سفارشی که توسط طراحان مشهور انجام شده بود، را ارائه داد. در اینجا شما نسخه ای از Bill Blass را می بینید که در واقع یکی از بهترین طراحی های جذاب و خوش ذوق آن دوره بوده است با رنگ بدنه آبی تیره و رنگ سقف زرد رنگ.

حراج یک لینکلن کلاسیک اصیل ؛ کوپه ای با طراحی خارق العاده و با نشان IV

کارکرد و آپشن های کوپه کلاسیک آمریکایی

به نظر می رسد این Bill Blass با نشان IV در وضعیت بسیار خوبی بسر می برد و کارکرد آن تنها 49،434 مایل (حدود 80 هزار کیلومتر) است. همانطور که از این نوشتار مشخص است، این خودرو توسط گروه حراجی در آلن تگزاس به نمایش گذاشته شده است (توجه داشته باشید شماره پلاک، EWING 3؛ اشاره به اشخاص معروف تگزاسی دارد)

حراج یک لینکلن کلاسیک اصیل ؛ کوپه ای با طراحی خارق العاده و با نشان IV

این لینکلن دارای چرخ دنده کروم عمیق، سیستم سرمای A / C، یک چرم دوطرفه داخلی و یک استریو هشت ردیفه است (بهتر است شروع به تمیز کردن نوارهای خواننده قدیم Engelbert Humperdinck) کنید. اما باید حواستان به همه چیز باشد. این حراجی 14 جولای به پایان خواهد رسید؛ پس اگر حراج یک لینکلن کلاسیک اصیل شما را برای خرید آن وسوسه می کند زودتر پیشنهادهای مزایده را به صورت آنلاین یا تلفنی انجام دهید!

البته راه دیگری هم برای اینکه صاحب آن شوید وجود دارد؛ از آنجایی که این کوپه خاص هنوز به فروش نرفته است بنابراین شما قادر خواهید بود تا این خودرو شخصی لوکس و کلاسیک را به سرقت برده تا بتوانید با آن یک آهنگ قدیمی گوش دهید!

منبع : Caranddriver.com

مطالب مرتبط :

نقد و بررسی لینکلن نویگیتور 2018 + ویدئو

نگاهی عمیق به لینکلن MKZ 2018 

لینکلن Aviator در حال تست دیده شد

بررسی کادیلاک XT5 مدل 2018 + گالری تصاویر

گالری تصاویر