آغاز فروش نیسان Terra 2019 در چین

نیسان به تازگی شاسی بلند جدیدی را بر اساس پیکاپ ناوارا طراحی کرده است. اکنون خبر آغاز فروش نیسان Terra 2019 در چین منتشر شده است.

نیسان ترا بر أساس نسل سوم مدل ناوارا ساخته شده و جایگزینی برای نیسان پالادین است که در سراسر دنیا با نام نیسان Xterra شناخته می شود. این شاسی بلند متوسط دارای طول 4882 میلی متر، عرض 1850 میلی متر، ارتفاع 1835 میلی متر و فاصله بین دو محور 2850 میلی متر است. ارتفاع این خودرو از سطح زمین 225 میلی متر است.

آغاز فروش نیسان Terra 2019 در چین ، شاسی بلندی بر پایه مدل ناواراآغاز فروش نیسان Terra 2019 در چین ، شاسی بلندی بر پایه مدل ناوارا

نیسان ترا در زمینه طراحی تنها تفاوت هایی اندک با نیسان ناوارا دارد. در قسمت جلوی این خودرو نسخه ای جدیدتر از جلوپنجره V-motion با طرح مشبک کندوی عسلی، چراغ های جلوی LED بومرنگ شکل با عناصر LED نمادین، هواکش زیرین منحصر به فرد با تزئین کرومی، قاب چراغ های مه شکن تیزتر با تزئین کرومی متفاوت و سپر اسپرت تر تعبیه شده است.

آغاز فروش نیسان Terra 2019 در چین ، شاسی بلندی بر پایه مدل ناوارا

در کناره های این خودرو رینگ های آلیاژی 18 اینچی شیک تعبیه شده است. در قسمت پشت این خودرو نیز چراغ های عقب LED بومرنگ شکل و سپری عضلانی تر این شاسی بلند را متمایز می کند.

امکانات و پیشرانه شاسی بلند جدید نیسان

کابین نیسان ترا نه برای هفت نفر بلکه برای پنج نفر جا دارد. البته نیسان می تواند در بازارهای دیگر صندلی های بیش تری برای این خودرو تعبیه کند. سبک این خودرو تقریبا مشابه همتای وانت پیکاپ آن است. هایلایت های تجهیزات در این خودرو شامل صندلی های Zero Gravity، سیستم کنترل دمای اتوماتیک دو محیطه، هفت کیسه هوا، هشدار تغییر مسیر، هشدار نقاط کور، مانیتور دید محیطی با شناسایی مانع متحرک و ترمز اضطراری هوشمند است.

آغاز فروش نیسان Terra 2019 در چین ، شاسی بلندی بر پایه مدل ناوارا

نیسان ترا از موتور 2.5 لیتری QR25 بنزینی با قدرت 180 اسب بخار و گشتاور 251 نیوتون متر بهره می برد. یک گیربکس دستی شش سرعته و اتوماتیک هفت سرعته برای این خودرو موجود است. نیروی این موتور به چرخ های عقب منتقل می شود اما سیستم 4WD نیز برای آن موجود است.

قیمت نیسان ترا در چین از 169800 یوان شروع می شود.

منبع : Khabarkhodro.com

مطالب مرتبط :

نیسان ماکسیما جدید در راه است