درباره ما

      تسکا سافت

شرکت تِسکا پرداز پارس در سال ۱۳۹۳ با هدف فعالیت در زمینه نرم‌افزار و سخت‌افزار بنیان گذاشته شد و در طول سالیان گذشته، طراحی و تولید نرم‌افزارهای کاربردی در زمینه های سیستم‌های مالی و سیستم‌های اطلاع‌رسانی و اتوماسیون  را به عنوان محور اصلی فعالیت‌های خود دنبال نموده است. استمرار مطالعات کاربردی تیم طراحی و همچنین توجه به تغییرات تکنولوژیکی روزافزون در مقوله علم تولید نرم‌افزار موجب گردیده است که نرم‌افزارهای تولیدی شرکت ، همواره به لحاظ کیفیت در بهترین سطح ممکن در زمان عرضه خود، ارائه شوند.

اصول کارى شرکت عبارتند از:
تولید بسته‌هاى نرم‌افزارى قوى، انعطاف‌پذیر و متناسب با زمان نرم‌افزارهای تولیدی شرکت به گونه ای طراحی شدند که کاربری آسان و کارائی فوق العاده آنها توجه همگان را به خود جلب می‌کند. این نرم‌افزارها همواره متناسب با زمان و نیاز مشتریان، بروزرسانی می‌شود و قابلیت انعطاف آنها، امکانات مطلوبی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

 رضایت مشتریان
هنگامی که نرم‌افزارى از استحکام و ساختار علمى مناسبى برخوردار باشد به عبارتی به گونه‌ای مطلوب طراحی شده و مراحل تست مناسبى را پشت سرگذاشته باشد، کارآئى بهینه‌اى خواهد داشت. در این حالت عملا کاربران بدون هیچ دلهره و دغدغه‌اى از نرم‌افزار استفاده می‌نمایند و اعتماد و اطمینان به نرم‌افزار، رضایت و آسودگی خاطر آنها را در پى خواهد داشت. نوشتار فوق همواره باور و عقیده مسئولان شرکت بوده است. همانا رضایت و اعتماد مشتریان، مهمترین راز موفقیت شرکت خواهد بود.

تِسکا همگام با رشد سریع تکنولوژى تولید نرم‌افزار و سایر علوم مرتبط، شرکتى در حال رشد بوده و هم‌اکنون از نیروى های جوان،متخصص و خلاق بهره می گیرد که عمده توان خود را بر محور تولید و ارائه خدمات پس از فروش نرم‌افزارها متمرکز ساخته‌اند.