مسابقه درگ شورلت کامارو Zl1 و دوج چلنجر دیمون

مسلما همه ما نمی توانیم زندگی خود را در پیست های مسابقه بگذرانیم و شاهد عظمت اتومبیل های قدرتمند و مدرن باشیم. با این حال، به لطف شگفتی های اینترنت، چند دقیقه صرف کردن برای آنلاین شدن به ما اجازه می دهد تا ماجراهای پرشور و لذت بخش را مشاهده کنیم. ماجرای پرشور این بخش مسابقه درگ شورلت کامارو Zl1 و دوج چلنجر دیمون است.

مسابقه درگ شورلت کامارو Zl1 و دوج چلنجر دیمون ؛ تقابل دو ماسل کار آمریکایی عصبانی!

همینطور، برنده گاهی اوقات می تواند در برابر چشم مشاهده کننده ویدئو قرار بگیرد و آن لحظه را ثبت کند و ما اینجا هستیم تا نمونه ای از این را به شما ارائه دهیم، که یکی از مدل های دوج چلنجر  SRT Demon است.

صاحب این دستگاه  mopar دوست دارد زمان زیادی را صرف “بازی درخت کریسمس” کند، در حالیکه آن یک کاربر فعال یوتیوب هم هست. در واقع، او عطش زیادی برای  ساختن ترکیب قوی داشت که قدرت 840 اسب بخار را در آمریکا نشان دهد و نبردهای مسابقه را یکی پس از دیگری ببرد.

مسابقه درگ شورلت کامارو Zl1 و دوج چلنجر دیمون ؛ تقابل دو ماسل کار آمریکایی عصبانی!

صحنه هایی جالب در ویدئو مسابقه

در آخرین ویدئو ما برای شما این میکس را آماده کرده ایم، که در آن Demon با طیفی از شورلت کوروت ZR1 2019 در لیست خود به مبارزه میپردازد و در حالی که این تدوین را برای شما از میدان مسابقه Golden Bowtie آماده کرده ایم، می خواهیم در مورد کامارو صحبت کنیم. به همین ترتیب ،در یک قطعه از فیلم و پایین صفحه، شما هواداران Dodge را میبینید که ماشین خود را در حال پشت سر گذاشتن نسل پنجم و شش نسل ZL1 تشویق می کنند، در حالی که بعضی از این کوپه ها واقعا جنگنده خوبی هستند.

مسابقه درگ شورلت کامارو Zl1 و دوج چلنجر دیمون ؛ تقابل دو ماسل کار آمریکایی عصبانی!

در مورد چلنجر دیمون باید گفت که این مدل در حال حاضر در انبار فروش دوج قرار دارد، اما موردی که این نسخه را خاص کرده است، بکارگیری کنترل الکتریکی ECU و تایر باریک برای چرخهای جلو است. با این وجود، همانطور که در مقدمه ذکر شد، هنگامی که چنین شیرین کاری های در رسانه اجتماعی پدید می آید، ممکن است خودرو برجسته شده، به منبع ویدئو بسیار مربوط باشد.

به عنوان مثال، امروز به تازگی ما یک نبرد بین یک damon که تمام راه را با 1000 اسب بخار طی کرده و نسل ششم C6 Corvette ZR1 را ضبط کرده و به شما نشان می دهیم. مسیر مسابقه شامل یک چهارم مایل (400 متر) میشود و البته در مورد نتیجه آن نیز باید گفت طرفداران شورلت ممکن است از آن رضایت نداشته باشند.

منبع : autoevolution.com

از شما دعوت می شود مسابقه هیجان انگیز این دو ماسل کار آمریکایی را تماشا نمایید

مطالب مرتبط :

از مسابقه شتاب برادران بوگاتی لذت ببرید!