تست دو بوگاتی شیرون در پیست نوربرگ رینگ

دو بوگاتی شیرون در پیست نوربرگ رینگ در حال تست دیده شدند- اما چرا؟

اولین بوگاتی Chiron بیش از دو سال پیش منتشر شد و این سازنده سوپر خودرو فرانسوی در ماه گذشته صدمین دستگاه خود را هم تولید کرد. بنابراین، هنگامی که دو Chiron در منطقه Nordschleife مورد آزمایش قرار میگیرند، طبیعی است که برای همه سوالات زیادی بوجود آید.

دو بوگاتی شیرون در پیست نوربرگ رینگ در حال تست جاده ای - خودرو ویتریندو بوگاتی شیرون در پیست نوربرگ رینگ در حال تست جاده ای - خودرو ویترین

در چند پاسخی که به این سوالات داده شده است، برخی از آنان دروغ گزارش شده است.

هر دو سوپر خودرو Chiron در ویدیو زیر به نظر می رسد قدرتی در حدود 1,500 اسب بخار و 1،600 نیوتن متر گشتاور داشته باشند که از یک پیشرانه 16 سیلندر مجهز به 4 توربو شارژ تامین می شود.

دو بوگاتی شیرون در پیست نوربرگ رینگ در حال تست جاده ای - خودرو ویترین

اظهار نظرها پیرامون تست های جاده ای بوگاتی

یکی از آنها ادعا می کند که بوگاتی ممکن است خود را برای رونمایی از نسخه سوپر اسپرت شیرون آماده کند و احتمالا تعدادی ارتقاهای مکانیکی را در خودرو به وجود آورده است و شاید سعی در تعیین رکورد جدید در سرعت بالا داشته باشد.

دو بوگاتی شیرون در پیست نوربرگ رینگ در حال تست جاده ای - خودرو ویترین

یکی دیگر از ادعاها در مورد یک نسخه جدید و ناشناخته صحبت می کند که برای مشتریان بالقوه در اوایل بهار نشان داده می شود،  در حالی که شایعات مربوط به نسخه به روز شده از Chiron با نام Sport که اخیرا منتشر شده بود را نیز بررسی کرده ایم.

دو بوگاتی شیرون در پیست نوربرگ رینگ در حال تست جاده ای - خودرو ویترین

اما با وجود این گمانه زنی ها، یک چیز به از دیدگاه همه قطعی به نظر می رسد و آن این است که بوگاتی بر روی چیزی در حال کار است؛ ما فقط نمی دانیم دقیقا بر روی چه!؟ اگر ما می توانستیم حدس بزنیم، پول خود را برای سرمایه گذاری در سناریوی جدید بوگاتی (ساخت نسخه ای خاص از شیرون) قرار می دادیم، هر چند که می دانستیم تولید این مدل خاص به این زودی ها اتفاق نخواهد افتاد.

منبع : Carscoops.com

 

مطالب مرتبط :

از مسابقه شتاب برادران بوگاتی لذت ببرید!