حضور رنو کوئید Outsider کانسپت

رنو در نمایشگاه خودروی سائوپائولو 2016 از رنو کوئید Outsider کانسپت رونمایی کرده بود. این خودروساز برای معرفی مدل تولیدی این خودرو در ژانویه 2019 در برزیل برنامه ریزی کرده است.

کوئید، یکی از مدل های اقتصادی و ارزان قیمت کمپانی فرانسوی رنو است که به منظور عرضه در بازارهای در حال توسعه تولید گشته است. این خودرو در برزیل جهت ورود به بازار آمریکای جنوبی و در کشور هندوستان جهت عرضه به منطقه جنوب آسیا تولید می شود.

رنو کوئید Outsider کانسپت ؛ هاچ بک ارزان قیمت اما جذاب فرانسویرنو کوئید Outsider کانسپت ؛ هاچ بک ارزان قیمت اما جذاب فرانسوی

همچنین این هاچ بک فرانسوی، طی قرارداد مشترک بین رنو و سایپا قرار است در آینده ای نزدیک با حدود قیمت 40 میلیون تومان در کشورمان مونتاژ و به بازار داخلی عرضه شود.

آشنایی با نسخه جدید کوئید

رنو کوئید outsider اختصاصا توسط رنو دیزاین آمریکای لاتین برای نمایشگاه خودروی سائوپائولو 2016 طراحی شده بود. حال رنو ساخت نمونه تولیدی آن را در ستور کار قرار داده است.

رنو اعلام کرده که این کانسپت تطبیق پذیری و قابلیت اطمینان بالایی دارد یک تمرین طراحی در زمینه رنگ ها و مواد است تا بهترین سواری در این کلاس، ارتفاع از زمین قابل قیاس با شاسی بلندهای متوسط و زوایای دید خوب آن را برجسته سازد.

رنو کوئید Outsider کانسپت ؛ هاچ بک ارزان قیمت اما جذاب فرانسویرنو کوئید Outsider کانسپت ؛ هاچ بک ارزان قیمت اما جذاب فرانسوی

رنو کوئید outsider کانسپت دارای تزئینات بدنه مازاد، رکاب های زیرین و ریل های سقف نقره ای است تا شباهت بیش تری به یک شاسی بلند داشته باشد. این خودرو از تزئینات بدنه سبز و تزئنیات داخلی نارنجی بهره می برد تا ویژگی اسپرت تر و طراحی قدرتمندتری داشته باشد. اکثر ویژگی های این خودرو در مدل تولیدی آن نیز به کار خواهند رفت.

رنو کوئید Outsider کانسپت ؛ هاچ بک ارزان قیمت اما جذاب فرانسوی

رنو کوئید مخصوص برزیل از موتور سازگار با سوخت 1.0 لیتری SCe سه سیلندر بهره می برد. این موتور قدرت 66 اسب بخار و گشتاور 92 نیوتون متر با بنزین تولید می کند. این موتور با سوخت اتانول بیشینه قدرت 70 اسب بخار و گشتاور 96 نیوتون متر خواهد داشت.

یک گیربکس دستی پنج سرعته به صورت استاندارد برای این خودرو در نظر گرفته شده است که البته گیربکس اتوماتیک نیز به صورت آپشن در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

منبع : Khabarkhodro.com

مطالب مرتبط :

شرایط نوروزی فروش رنو کولئوس