رولزرویس فانتوم کانورتیبل توسط تیونر ویلنر جراحی شد

رولزرویس فانتوم کانورتیبل توسط تیونر ویلنر جراحی شد. شرکت Vilner که یک شرکت تیونینگ اهل کشور بلغارستان می باشد به تازگی از جدید ترین شاهکار خود که یک رولزرویس فانتوم کانورتیبل نسل قبل است رونمایی کرده است.

شاید لوکس‌تر کردن یک خودروی لوکس کار بی‌حاصلی باشد؛ اما در دنیای خودرو چنین اتفاقی اصلا عجیب نیست. استودیو تیونینگ خودروی ویلنر بلغارستان در آخرین پروژه خود، نسخه کروک خودروی رولزرویس فانتوم (Rolls-Royce Phantom) مدل ۲۰۱۰ را برای بازسازی کامل فضای داخلی انتخاب کرده است.

رولزرویس فانتوم کانورتیبل توسط تیونر ویلنر جراحی شد ؛ زیباتر از گذشته

خوشبختانه تیونر بلغاری رویکرد متعادل را در طراحی فضای داخلی ترجیح داده است و به‌جای روش رادیکال، تصمیم دارد هواداران واقعی این خودرو را همچنان حفظ کند.

تغییرات اعمال شده توسط تیونر

با استفاده از چرم سفید لوکس و بادوام، ویلنر فضای داخلی کابین رولزرویس فانتوم کروک را به‌طور کامل تغییر داده است. با توجه به جزئیات مربوط به کارهای قبلی رولزرویس، تیونر معروف صوفیه (پایتخت بلغارستان) با دقت تمام بخش مرکزی صندلی‌های خودرو را با الگوی R دوبله تزئین کرده است.

الگوی سوراخ‌های ریز روی صندلی و لوازم داخلی چرمی خودرو، کارکرد حرارتی نیز دارد و به تهویه صندلی‌ها کمک می‌کند.

رولزرویس فانتوم کانورتیبل توسط تیونر ویلنر جراحی شد ؛ زیباتر از گذشته

در حال حاضر رنگ بیرونی گیلاسی زیبای خودرو با کمربندها و دسته‌های صندلی و همچنین آرم RR رولزرویس که روی زیرسری‌ها گلدوزی شده‌اند، هماهنگ می‌شود. ویلنر درباره انتخاب رنگ گیلاسی برای طراحی بیرونی و کمربندهای ایمنی خودروی رولزرویس فانتوم دلیل بسیار جالبی دارد. این رنگی است که کارخانه سازنده آن را از میان بیش از ۴۴ هزار ترکیب رنگ مختلف برای مدل فانتوم انتخاب کرد. به همین دلیل ویلنر تصمیم گرفت این طرح رنگ را در میان انتخاب‌های خود وارد کند.

رولزرویس فانتوم کانورتیبل توسط تیونر ویلنر جراحی شد ؛ زیباتر از گذشتهرولزرویس فانتوم کانورتیبل توسط تیونر ویلنر جراحی شد ؛ زیباتر از گذشته

در نهایت داشبورد خودرو به‌طور کامل با نوعی چرم ضد پرتو ماوراء بنفش خاص بازسازی شده است که بازتاب نور از شیشه جلوی خودرو را به حداقل می‌رساند. همچنین تمام پنل‌های چوبی موجود در کابین، از جمله آن‌هایی که در داشبورد و ساختمان در خودرو قرار دارند، با سه لایه لاک پرداخت و سپس دو بار جلاکاری شده‌اند. آخرین مورد مجموعه‌ای از پادری‌های سفارشی سیاه است که کف خودرو را به شیوه‌ای مناسب تزئین می‌کنند.

رولزرویس فانتوم کانورتیبل توسط تیونر ویلنر جراحی شد ؛ زیباتر از گذشته

از آن‌جا که ویلنر عمدتا به انجام تیونینگ فضای داخلی و خارجی خودرو شناخته می‌شود، پیشرانه 6.7 لیتری خورجینی 12 سیلندر 450 اسب بخاری آن تغییری نکرده و همچنان در زیر کاپوت انجام وظیفه می‌کند.

منبع : Zoomit.ir

مطالب مرتبط :

شاسی بلند رولزرویس در حال انجام تست جاده ای