رونمایی از تسلا مدل Y در اوایل سال آینده

آیا باید سال آینده منتظر رونمایی از تسلا مدل Y باشیم؟ طبق اظهارات مدیرعامل تسلا باید خود را برای رونمایی از تسلا مدل Y در اوایل سال آینده آماده کنیم.

رونمایی از تسلا مدل Y در اوایل سال آینده میلادی خواهد بود - خودرو ویترین

تسلا همچنان در حال کار بر روی مدل 3 پرفورمنس است، اما برنامه برای چندین محصول دیگر دارد تا آنها را تکمیل کرده و در چندین سال آینده رونمایی و یا عرضه نماید. از جمله می توان به مدل Semi و Roadster که رونمایی شده اند و باید برای عرضه در بازار برنامه ریزی شوند و البته مدل Y که هنوز رونمایی نشده است اشاره کرد. در توییتر این هفته مدیر عامل شرکت Elon Musk اطلاعات بیشتری را منتشر کرد که چه زمانی میتوانیم یک طراحی کلاسیک از مدلY را از این شرکت خودروساز مشاهده کنیم.

توئیت ایلان ماسک در خصوص شاسی بلند جدید تسلا

Musk قبلا خاطر نشان کرده بود که تولید مدل Y جدید به احتمال زیاد در سال 2020 آغاز خواهد شد. اما به نظر می رسد که این اتفاق عالی می تواند خیلی زودتر انجام شود. Musk در پاسخ به یک توئیتر فاش کرده است که ، تولید این مدل در تاریخ 15 مارس آغاز خواهد شد و بعد تصدیق میکند که این تاریخ در ماه مارس بسیار خوش یمن خواهد بود». این تاریخ بعلت قتل ژولیوس سزار مبارک شناخته شده است.

رونمایی از تسلا مدل Y در اوایل سال آینده میلادی خواهد بود - خودرو ویترین

او در توئیتی در 24 می در خصوص رونمایی از مدل جدید Y عنوان کرد :

“ما می خواهیم تسلا Model Y را از اواخر سال جاری تا اواسط سال آینده رونمایی کنیم، بنابراین 15 مارس تاریخ تقریبا مناسبی برای رونمایی است.”

رونمایی از تسلا مدل Y در اوایل سال آینده میلادی خواهد بود - خودرو ویترین

ما همه کنجکاو هستیم تا در مورد مدل Y بیشتر بدانیم. البته، ایلان ماسک ادعا کرده است که در خواست متقاضیان برای این کراس اوور به احتمال زیاد از مدل 3 (سدان 35 هزار دلاری تسلا) بالاتر خواهد رفت.

منبع : Motortrend.com

مطالب مرتبط :

تلاش ناکام تسلا برای چپ کردن مدل X !!